Kedy dať kvet učiteľkám v škôlke?

30. jún 2022

Ahojte,
Dávajú vaše deti učiteľkam dnes kvety , alebo zajtra ? Alebo posledny deň čo budú v škôlke ( ak pôjdu aj cez prazdniny) ?
Lebo ja som plánovala dat malému posledný deň čo pôjde do MŠ, v strede júla, ale veľa detí som videla ze dnes niesli . Síce ešte aj zajtra je škôlka. Predskolaci možno už nepôjdu, tak chápem ze sa rozlúčili už dnes, ale prečo aj z iných tried nesú dnes , keď potom ešte dva týždne chodia do MŠ?
Alebo som už mimo úplne:D

pribinak
30. jún 2022

Lebo cez tie 2 týždne už môže byt jeho ucitelka na dovolenke a tak dáva kvet dnes

filili
30. jún 2022

Neviem, aké dva týždne. To má asi každý inak. Môj syn končí dnes, tak nesie kvet a bonboniéru dnes.

alenamihal
30. jún 2022

Mojho syna je skolka otvorena cele leto,ale ucky tam uz niektore nebudu,tak sme dali dnes a mam pokoj.

autor
30. jún 2022

U nás je ešte škôlka otvorená dva tyzdne, učiteľku ma zastupujucu už vyse týždňa. U nás sa dávalo stále posledný deň príchodu do MŠ. Nevadí
Ďakujem 🙂

1aduliatko1
30. jún 2022

dali sme dnes ....a tiež bude škôlka ešte 2 týždne otvorená

juliasb
30. jún 2022

Ja som sa pomýlila a doniesla bomboniery včera :( úprimne som myslela, že bol koniec roka včera:D iba dnes som videla kopu deti s kvetmi a trapaaaas

1aduliatko1
30. jún 2022

@juliasb milé 😀 nevadí, či dnes či včera, isto potešilo

evkamotka
30. jún 2022

Dala som mu dnes aj ked bude este mesiac chodit do "letnej" skolky, lebo dnes je celostatny oficialny koniec skolskeho roka. Letne bonusove tyzdne v skolke mozu aj byt uz vseliake, uz tam nebude jeho pani upratovacka, ucitelka moze mat dovolenku a stretnem len jednu (ma dve) atd

ajka0207
30. jún 2022

Tak nie každá škôlka je aj zajtra. Dcéra šla dnes posledný raz(nie je predskolak), tak niesla dnes

shaola
30. jún 2022

my sme dvojtriedka a v lete fungujeme na jednu triedu, všetky učiteľky sa striedame.. niektoré už posledný týždeň nerobia.. takže záleží, či chceš, aby sa kvietky dostali k pani učiteľkám, ktoré sa oňho starali celý rok, alebo ti je jedno, komu ich dá ;)