Kedy chodí rozhodnutie o prijatí/neprijatí do škôlky?

2. máj 2023

Zabudla som sa opýtať dokedy sa majú vyjadriť rrsp poslať rozhodnutie o prijatí /neprijati?

lenuska9999
2. máj 2023

Ahoj , lehotu neviem akú majú ale mne volali z MŠ , že moje dieťa prijali cca koncom júna. A z druhej MŠ, do ktorej som dávala tiež prihlášku sa mi ani neozvali, ani neposlali vyjadrenie

4stanka4
2. máj 2023

U nás v jednej škôlke sa dávajú prihlášky od 1-15.5 a 22-23.5 dávajú vyjadrenia ci prijímajú alebo nie a
v druhej sa dávajú prihlášky 1-20.5 a od 15.6 budú dávať vyjadrenia takže to je veľmi individualne

autor
2. máj 2023

Mňa by aj celkový m zaujímalo podľa čoho vyberajú...jasné vek,a potom keď je veľa takých čo spĺňajú??

sajmonka_1216
3. máj 2023

Riaditeľ ma povinnosť rozhodnúť o prijatí do 30.6., takze rozhodnutie o prijatí ti už môže a nemusí prísť.. na väčšine škôl ešte len teraz prebieha podávanie prihlášok, tak musia čakať do konca, aby mohli zabezpečiť miesto tým deťom, ktoré musia nastúpiť na povinnú predškolskú..
a postupuje sa podľa veku, trvalého pobytu alebo spádového miesta atd

trinityf
3. máj 2023

Do konca maja sa podavaju prihlasky a do konca juna sa maju vyjadrit pisomne. Zisti si priamo v skolke.

katjas8
3. máj 2023

U nás trebalo po to ísť osobne, aby neminali na poštovné.

maryetta
3. máj 2023

U nas sa davaju prihlasky cely maj. A do konca juna musi prist rozhodnutie.
Do uvahy ci dieta vezmu moze byt napr:
Predskolak-to su povinne.
Potom na zaklade trvaleho pobytu.
Dieta ma uz v skolke/skole starsieho surodenca.

luliu
3. máj 2023

V prvom rade prijímajú predškolákov, potom súrodencov a potom idú podľa veku - starší sú uprednostnení

beata_k
3. máj 2023

Berie sa do uvahy aj trvaly pobyt. Cim blizsie, tym lepsie.