Je možné podať žiadosť o škôlku dodatočne?

zuziq
16. máj 2012

Ahojte, neviete mi poradit, ci je mozne podat ziadost o skolku aj v priebehu roka? Maleho som do skolky na zac. roka neprihlasila a zaujimalo by ma, ci ma vobec zmysel informovat sa v skolkach, ci by mi ho aj tak nezobrali od septembra - samozrejme ak by mali volne miesto. Nemate niekto skusenosti? 😕

gucz
16. máj 2012

za opýtanie nič nedáš, ale škôlky sú beznádejne plné ☹.

tara2
16. máj 2012

@zuziq - áno, môžeš požiadať o miesto aj v priebehu roka, škôlka môže zobrať dieťa keď má voľné miesto. Kamoška tak volala v decembri a malú jej zobrali od januára. My sa budeme tento rok stahovať, takže mňa to čaká tiež 😉

mamavera
16. máj 2012

@zuziq za pokus to určite stojí, aj keď škôlky praskajú vo švíkoch, môže sa stať, že sa niekto odsťahuje a pod.

zuziq
autor
16. máj 2012

dakujem baby. Zaujimalo ma hlavne, ci sa to vobec da 😉

anjelicek26
16. máj 2012

Ano da sa aj v priebehu roka z objektivnych pricin - nove zamestnanie napr. - vtedy to dieta proste potrebujes umiestnit okamzite... u nas sa prihlasky davali v auguste minuleho roka, vyhodnocovali v januari, napriek tomu, ja som ziadala o miesto teraz v aprili a dostali sme ho... vytvorili pre maleho miesto navyse, lebo ho potrebujeme (idem full time do prace a manzel ostava este par mesiacov v anglicku, takze sama s dvoma detmi a pracujuca)

dejnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz