Hygienické návyky a škôlka

elemele
18. máj 2024

Ahojte, narýchlo som podávala prihlášku do škôlky. Vyplnila som, že syn nie je odplienkovaný a samostatný v používaní toalety. Ono to znamená len toľko, že na von má občas plienku a na záchod sa vypýta, ale potrebuje pomôcť. Do septembra oboje isto zvládne. Lenže mi nenapadlo napísať do poznámky, že do septembra to bude vedieť. Bojím sa teraz, že som to vyplnila zle a nevezmú ho, lebo škôlka má napísané, že berie len dostatočne samostatné deti. Ale môže sa mi stať, že potom nedostanem ani ten predĺžený rodičovský, ak by neprijatie bolo z takéhoto dôvodu? Hnevám sa na seba, že som to takto vyplnila.

pribinak
18. máj 2024

@elemele do septembra je ešte ďaleko, na komplet odplienkovanie máš celé leto

elemele
autor
18. máj 2024

@pribinak To je mi jasné, ale škôlka o tom nevie. A bojím sa, že mi napíšu, že je neprijatý, lebo nespĺňa samostatnostné predpoklady 😢

pribinak
18. máj 2024

@elemele tak tam zavolaj a uveď veci na pravú mieru

thereisabear
18. máj 2024

Zavolaj tam

mogaa
18. máj 2024

@elemele treba to vysvetliť v škôlke....ženy na MK ti s tým nič neurobia..najlepšie zájsť do danej škôlky osobne za riaditeľkou

misicka31
18. máj 2024

Pokiaľ dovŕši 3 roky do konca augusta,máte nárok na predĺžený rodičák z dôvodu neprijatia...

elemele
autor
18. máj 2024

@misicka31 Len z dôvodu neprijatia z kapacitných dôvodov.

misicka31
18. máj 2024

@elemele musia sa riadiť hlavne vekom.Takže nevidela by som to kriticky.

zuz0110
18. máj 2024

@misicka31 toto ma strasne stve ako bol ten zakon napisany. Ja mam septembrovu, ktoru urcite neprijmu z kapacitnych dovodov 🤦‍♀️

misicka31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vyrovnanaosoba
18. máj 2024

Môj syn tiež mal v čase prihlášky ešte plienky, neuvádzala som ze plienky má. Do septembra bol bez, keby nie, sama dám odklad.