Hľadám škôlku blízko Chrenovej v Nitre

love232
4. jún 2013

Ahoj hladam pre maleho skolku ide az na rok ale chcela by som mat prehlad ...byvame na chrenovej atak by sme chceli iekde blizko ale zaroven dovru pre maleho a fnancne dobru pre mna hmm viete mi poradit ;)dakujem

anieli_1
4. jún 2013

@love232 ahoj moj chodi na nabrezie a som spokojna stale nejake aktivityf financne sa priznam neviem lebo to plati svokra ale tusim je to vsade rovnako AK neni teda sukromna..... AK mas nejake otazky pytaj sa 🙂

love232
autor
4. jún 2013

@anieli_1 ano noooo hej ta sa paci aj malemu ;) ked ideme okoo maly sa mi tlaci o skolky ;) a to ma este rok cas 🙂))) hrh

anieli_1
4. jún 2013

@love232 no aj mojmu sa paci naozaj sú tam zlaté aj učitelky a hned vedla to dopravne ked je teplo tak sa tam len presunieme....a inak moju malu mam problem dostat zo skolky ked ju bravam so sebou....a aj foto davaju stale na net ....no naozaj som spokojna...moj Alexko je v takej zmiesanej triede deticky 3-5 teda najstarsie má 5,5 roka a najmladsi je alex a stale sa snazia im to skombinovat tie mensie sa naucia od starsich....neviem porovnat ine skolky ale s touto som ozaj spokojna.....a deticky maju vsetko nosis si len oblecenie na ostatne sa sklada na zac roku...

love232
autor
5. jún 2013

@anieli_1 jhee to vyzera naozaj super moj ma naozaj rad deti ;) noo pojdem sa ja tam teda popitat aby sme mali skolku o rok istu ;) a este sa spitam ako to tam je casovo odkedy do kedy moze tam byt dieta

anieli_1
5. jún 2013

@love232 byva aj den otvorenych dveri ale neviem kedy tento rok uz bol takze az buduci ....a prichod 7-8 ...8:30 desiata....11:30 obed.....12-14 spanok(oddych)....14:30 olovrant.....o takej 14:45 uz mozes ist pre neho skolka je otvorena do 16:30 ja chodím pre maleho podla toho ako krpata spi a aj tak skor ako o 16tej nejdem bo kym nieje medzi poslednymi ani domov nechce ist 😀 .... A funguje tam tak ze tyzden 2hodiny potom tyzden pol dna a potom ak je ok tak uz na cely den my sme nemali problem ani ten prvy...

love232
autor
5. jún 2013

@anieli_1 fuu jhaj len neviem ako si to zariadim ak budem chodit nahodou do roboty na 6 hmmm jhaajha len toho sa bojim ze neviem ako si to zariadim tak dufam ze si najdem pracu casovo vyhodnu ;) dakujem velmi pekne za rady ;))))

anieli_1
5. jún 2013

@love232 nieje zaco a no v každej skolke je to asi takto podobne