Fiiremné skôlky. Existujú vôbec?

narika
28. jún 2011

Dobry vecer,pocula som, ze aj na Sl. su firemne skolky.vedela by mi niekto tu povedat nieco blizsie otom, resp. by mi oznamila miesta takich firiem??? dufam sa najdu take co mi budu vediet vtomto pooct 😒 vopred dakujem za ochotu.

syslica
11. júl 2011

Ahoj, zdá sa, že nikto nevie nič o firemných škôlkach 😅 Ja ti asi tiež veľmi neporadím, ale viem, že v BA-Devínskej Novej Vsi, kde sídli VW, si práve táto firme presadila vytvorenie nemeckej triedy v jednej z tunajších škôlok.

lucia.kl
11. júl 2011

SPP v BA na Votrubovej má svoju škôlku aj má www ale neviem si spomenúť ako sa volajú...
http://www.dcslnecnica.com/index_soubory/Nezabu...

lowa
11. júl 2011

Firemnú škôlku mala aj spoločnosť Sedem plus, niekde v Petržalke, Ale neviem, či ešte funguje.

cmulinko
11. júl 2011

na mestkom-obecnom urade mozes vyziadat zoznam vsetkych skolok a tiez ti mozu povedat,ktora je z nich firemna,sukromna,statna...teda mali by to vediet.

batik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kotata3
15. júl 2011

Ahojte, moja dcérka chodí do Strabagáckej škôlky - Štrabáčik 🙂 Sme veľmi spokojní. Keďže je priestorovo obmedzená, max kapacita detí je 20 a viem, že je poradovník na prijatie. Škôlka začala fungovať od 1.4.2009 a berú detičky od 2 rokov - moja dcérka mala pár dní do 2 rokov keď tam ako jedna z prvých nastúpila. Od prvého dňa sa jej tam veľmi páčilo 🙂 Sú tam 3 mladé učiteľky, ktoré sa striedajú. Chodievajú na výlety - do ZOO, do múzea a pod. Pred školkou majú menšie ihrisko s pieskoviskom a preliezačkou. Trošku nevýhoda je, že na prechádzky chodia okolo business centier 😀 ale to je daň za škôlku v tejto časti mesta. Inak úplná spokojnosť 😎

atlaska
15. júl 2011

SPP skolka je sice firemna,ale svojim sposobom sukromna - je to skolka KVIETOK a plati sa za nu ako sukromnu.

orinaky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
littlekitten
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruan
3. sep 2021

@kotata3 Dobrý deň, neviete náhodou, či táto škôlka ešte funguje a kde sa nachádza? Ďakujem.

kotata3
3. sep 2021

@ruan fumguje, nachádza sa na Ml.Nivách pod budovou Strabagu, ale je výhradne iba pre deti zamestnancov.

vivalamor
18. nov 2023

Ahojte, viete povedat kolko prispieva zamestnavatel na skolne vo firemnej skolke?