Elektronická prihláška do škôlky

3. máj 2024

Ahojte maminky, chcem sa opytat, pri podavani elektronickej prihlasky do MS je potrebne to ist potom aj do MS podpisat? Alebo staci vyplnit a hotovo?

denden77
3. máj 2024

u nas sa podava osobne/postou + elektronicky

domka222
3. máj 2024

Však ju podpísanú oskenuj a pošli,to by malo stačiť

jazula
3. máj 2024

Do elektronickej nevieš dať potvrdenie od pediatra. Ja nesiem do škôlky okrem elektronickej aj podpísanú a pediatrom potvrdenú žiadosť.
Oni to majú aj v inštrukciách na stránke škôlky uvedené.

petamich
3. máj 2024

u nas sa podava aj aj, co ma akurat tak vytocilo, lebo nechapem co to akoze je za e-proces, ked musis zaniest aj osobne

autor
3. máj 2024

@petamich ved presne nad tym sa zamyslam, ze naco potom

mirka17
3. máj 2024

žiadosť musí byť podpísana oboma rodičmi, potvrdená od pediatra, treba mať občiansky preukaz a rodný list k nahliadnutiu, to nečítate inštrukcie? to by si každý mohol podávať hala bala, treba to aj overiť, učitelky chcu aj spoznať rodičov , idem aj s detmi k nahliadnutiu škôlky, ved to je prvé spoznávanie.

petamich
3. máj 2024

@mirka17 to je uplne v poriadku 🙂 len sa potom netvarim, ze mam elektronicku prihlasku, ked nemam

a teda nasa skolka to ma tak zmatocne napisane, ze sami priznali, ze to musia prepisat, lebo nik nechapal, ze ci aj taka aj taka alebo len jedna

a dnes, ked mame elektronicke podpisy a eschranky atd. by zrejme nemal byt az taky problem podat ziadost elektronicky a deti do skolky sa snad prijmaju podla nejakych pravidiel a nie prveho dojmu a sympatii voci rodicom

pralinka86
3. máj 2024

Ako kde, treba precitat pokyny... U nas iba elektronicky a ak zoberu, tak osobne este doniesť ju, plus od pediatra

ailiba
3. máj 2024

Vypysat, vytlacit, podpisat oboma zakonnymi zastupcami a osobne odniest do MS v urcenom case.

autor
5. máj 2024

@ailiba neda sa to vytlacit, je to cez edupapage

autor
5. máj 2024

@mirka17 tak potom preco je moznost posielat prihlasku aj online? Nerozumiem, ak tam mam ist s tymto vsetkym,kvoli comu je to mozne aj online..ja praveze tie pokyny citam, a v tomto pripade to vobec nie je takto uvedene, ako pri osobnom podavani prihlasok..len teda mne osobne to nedava zmysel, ze ak niekto ide osobne, musi dat potvrdenie od lekara za ktore sa u nas plati 10 eur a elektronicky by ho teda podla ich pokynov treba nebolo( neboli tam ziadne pokyny oproti osobnej prihlaske) a ucitelky aj tak zvacsa deti nevidia, boli von so starkou v inej skolke, ked sme boli..kto si uz bude prihlasku ppdavat len tak z pasie hala bala🤦‍♀️

mirka17
5. máj 2024

u nas su pokyny jasne uvedené, že treba prihlášku vytlačiť, podpísať, dať pediatrovi potvrdiť , treba aj údaje o očkovaní, doniesť rodný list a občiansky. To je ako keby sa niekto opýtal že prečo musí isť na pohovor ohľadom práce k zamestnávatelovi, ked všetko uviedol v životopise a v sprievodnom liste, a zároveň splna všetky podmienky danej profesie. Prečo mu vlastne nepošlu len rozhodnutie o prijatí a neprijatí? vieš mi odpovedať? lebo ja nie. Proste online sa nedá všetko vybaviť, na slovensku to tak proste asi nefunguje. Ja neviem ja s tým problém nemám zdvihnuť zadok a isť osobne. Potom sa rodičia sťažujú že nič nevedia, nikto im nič nepovedal a prečo nezobrali ich dieťa a kopec iných otázok, pri stretnutí s riaditeľkou maš priestor si pozrieť škôlku a klásť otázky. okrem toho u nás idú online prihlášky cez mestsku čast, slúži to pre nich aj ako nejaká štatistika, ma to nejaký evidenčný charakter, miesto kde je všetko na jednom mieste, zvyšok riešia škôlky individuálne

eliska13
5. máj 2024

Sprav screenshot a vytlac čo by sa to nedalo