Edupage mi ukazuje, že strava je po splatnosti

viky_21
13. okt 2024

Ahojte, syn chodí do škôlky prvý rok. A používame edupage. Mame tam aj platby (školné, strava a prispevok) ja to neplatím cez edupage ale normálne mam TP. A stále mi ten edupage vykazuje, že strava je po splatnosti. Pritom mne normálne peniaze z účtu odišli..Za September mam, že zaplatené a za Október ako keby nie. Neviete prečo to tak je ? Ďakujem

jazula
13. okt 2024

Tiež to zatiaľ len skúmam 😁. Ale tie platby záleží ako často škôlka pozerá výpisy a priraďuje platby. U nás to riaditeľka robí 2x do mesiaca. Takže ja sa riadim tým, že ja viem, že platba odišla a potom keď si to v systéme priradia, je vidno dobrý dátum.
A o platbách je celkovo lepší prehľad na webovej stránke ako v appke v mobile…

adka176
13. okt 2024

Myslím, že tie platby sa tam potom zapisujú na konci mesiaca... nevšímajte si to ...ak máte všetko zaplatené je to určite OK ...aj my ti tak máme a všetko je v poriadku...

viky_21
autor
13. okt 2024

@jazula premna to je tiež ešte španielska dedina 🙈
Len dnes som to vravela mužovi a hovorí mi, že neze malému nedajú jest v škôlke kvôli tomu 🤣🤣 lebo od začiatku mesiaca ešte nebol v škôlke kvôli chorobe.. ale tak ja mam vypis z účtu ak by niečo

mondolina
13. okt 2024

@viky_21
keby si nemala zaplatené, tak sa ozvú.

jazula
13. okt 2024

@viky_21 O hlade ho určite nenechajú 😁. A sk km niečo nebude sedieť, určite sa ozvú…

januska12323
13. okt 2024

Píše to tam lebo si platila externe, niekto musí ručne pripísať platbu a to sa robí naraz. Cez edu by si to mala napísané hneď.

ajsha123
13. okt 2024

Cez Edupage môžeš platiť veľmi jednoducho a v dvoch prípadoch (Viamo, platba kartou) to majú hneď pripísané na účet a platbu vidia, čiže neukazuje Ti,ze to nebolo uhradené. Ja platím cez Payme, je to pár klikov, a hotovo, pre mňa jednoduchšie ako externe cez trvalý príkaz. Ale tiež mi ukazuje nejakú dobu, že som po splatnosti.... Nevadí mi to.

ovaaa
13. okt 2024

Možno účtovníčka páruje s účtom jednorázovo k nejakému dátumu s potom to to dá ako zaplatené. Tak to máme my, takže to ignorujem.

jazula
13. okt 2024

@ajsha123 Naša škôlka napr Viamo ani platbu kartou nemá aktivovanú, len páruje riaditeľka 2x do mesiaca platby na základe výpisu. A to som si spojazdnila Viamo len kvôli tomu, nech vidím platbu hneď v Edupage 😅

maranco
13. okt 2024

@viky_21 má dieťa pridelený svoj variabilný symbol a vyplnila si ho pri platbe?

viky_21
autor
14. okt 2024

@maranco nemám variabilný ale ja stále napisem do poznámky meno a triedu

maranco
14. okt 2024

@viky_21 tak to potom musia ručne každému zapísať platbu, divná škôlka, pridávajú si prácu navyše

myrra81
Včera o 12:38

@viky_21 ak ti bude chybat nejaka platba co nie je uhradena, ucitelka alebo z niekto z jedalne ta na to upozornia

pieksamaki
Včera o 12:45

@viky_21 mame 5 deti v edupage, vieš aký guláš mam ja ? 🙂 keď ešte nebola digitalizacia....peniaze nemizli tak rýchlo....

myrra81
Včera o 12:52

@pieksamaki jejdanenky 😊🙏🏻😅 tak to teda mate veselo