Drobnosť pre deti do škôlky

17. sep 2024

Prosím poradte nieco pre deti do MS na rozdavanie. Nejaku drobnosť. Syn má meniny, sladkosti majú zákaz nosiť. Potrebujem cca 40 ks, idealne cenovo max do 1€

yanni
17. sep 2024

moja dcera bola pred 2mi tyzdnami pozvana ku kamoske na narodky. Vsetky pozvane deti dostali toto. To bolo radosti.

https://www.amazon.de/Wiederverwendbare-Selbsts...

autor
17. sep 2024

@yanni to poznam, to je super. Len ked to v MS sa asi tak nepotesia, nakolko je uz zima a ani to nebudu moct hned pouzit

nana8989
17. sep 2024

Ja objednávam vždy zo Shein takéto blbosti. Minuly rok to boli tieto pop it, k tomu som objednala ešte také papierové motýliky na lizatka, a dala som to do papierového sáčku a zalepila, deti sa tešili 😊

autor
17. sep 2024

To je super. Ako rychlo to vie prist odtial? trochu som na to pozabudla a potrebujem uz buduci tyzden

mima999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nana8989
17. sep 2024

Prislo mi už aj za 5 dní, ale väčšinou tak 7-10 dní, ako kedy. Tak to už teraz asi nestihne prísť, ale možno tip na budúci rok 😊

yanni
17. sep 2024

no moje s tym nemaju problem. U nas zima ako v z..., 5 stupnov, prsi uz 3 dni v jednom kuse a pohadzuju si to po zahrade. Ale mozes este nejake jojo, alebo take tie hady, to sme tiez uz raz dostali.

https://www.amazon.de/Wiederverwendbare-Selbsts...

slavkadi
17. sep 2024

Detské tetovacky mali u nás úspech, a prívesky na zips na bundu, reflexné prívesky alebo aj svietiace. Raz sme rozdali prstové maňušky zvieratiek, z Ali za pár centov.

mima999
17. sep 2024

Ja mam v ponuke drevené kľúčenky od 0,50€/kus 🙂 Mrknite, možno oslovia : https://www.ausis.sk/kategoria-produktu/drevene...

tanyan
17. sep 2024

Ja som kedysi dávala malé zápisníčky (tie s rozprávkovými obrázkami z pepca), inokedy malé pastelky, potom bublifuky, malé hop-hopky...
Keď potrebujem rýchlo, tak prebehnem kik / tedi / pepco a niečo v požadovanom množstve nájdem.
Naposledy som našla pero so spinerom (dcéra je už v škole) a nemali na jednej predajni dosť, tak som obehla 6 predajní v najbližšom okolí, kým som nazbierala potrebný počet. 😀

denkanr
17. sep 2024

@slavkadi na tie prstové manusky nemáte link prosím?

mane01
17. sep 2024

Ja som mojim davala mandarinky, ked mali sviatok.

deedol
17. sep 2024

naposledy sme tusim dali sladkost a baloniky (kazdemu vysli asi dva, kupis v dm)

tanyan
17. sep 2024

Raz sme dávali aj tie svietiace náramky z pepca - v balení je ich asi 5, tak to na jedného vyšlo celkom dobre cenovo.

evkamotka
17. sep 2024

Skoc do pepca. Plat nalepiek kupis za euro. Alebo ta uputa nieco ine

sasesoe
17. sep 2024

Ahoj, podľa toho, čo máš v okolí Action, Pepco, nejaké papierníctvo a pozri nálepky, magnetky, prstove postavičky,...

betulinka1
17. sep 2024

@mima999 krasne vecicky tam mas

mayami
17. sep 2024

Najlepšie podľa mňa ovocie, každému po jednej mandarinke, keď už veľmi chceš, aby to nebolo nudné, dokúp oči v tedy, dokresli fixkou xichtík a máš. Tieto serepetičky vyššie spomínané som ja osobne neznášala, len sa to kopí a povaľuje po dome

slavkadi
17. sep 2024

@denkanr ten link na Ali uz nemám, ale boli to takéto: https://www.darcekovy-raj.sk/plysove-a-interakt...

bellaa3007
17. sep 2024

ja som davala mini gumenne cukriky, mini bublifuk, pop it 🙂 ale všetko som objednala predcasne zo shein a temu

mima999
17. sep 2024

@betulinka1 ďakujem krásne 🙂

a21
17. sep 2024

Bublifuk, omaľovánka

simonamkr
17. sep 2024
Používateľ simonamkr je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od simonamkr.

v pepcu alebo v Tedi som vždy niečo super objavila 🙂

natalia2007
17. sep 2024

@nana8989 ja by som zo shein ani temu pre deti neobjednavala nic, nieje to bezpecny plast, nevies aky bordel to obsahuje

earlgrey
17. sep 2024

Ja som kúpila toto od jednej pani na FB. V balení je 10ks za 3.50€ a balíček obsahuje omaľovanku malú, 3 pastelky a nálepky. To bola radosť.

mayami
17. sep 2024

@natalia2007 sladkosti zakážu, tak to treba nahradiť inými škodlivinami, nie?😬 Moja tiež raz doniesla tie svietiace náramky či čo to bolo, to bola vtedy tuším iniciatíva škôlky a ešte mi sama hovorila, že aké je to nebezpečné, keby sa to zlomilo, ach išlo to z jej izby rýchlosťou zvuku

autor
17. sep 2024

@earlgrey nedáš kontakt?

earlgrey
17. sep 2024

kľudne napíš ss