Detský notebook - tablet pre štvorročné dieťa

klaudi22
21. feb 2021

Ahojte. Malý si už dlhšie želá hračku detský ntb alebo tablet,má 4 roky. Netušila som,že bude až taký problém niečo také zohnať. Buď to je pre úplne malé deti,napr. 12 mesiacov a pod. alebo je v poľskom,maďarskom,českom alebo inom jazyku.
Neviete niekto poradiť,ak niečo take vaše detičky majú,kde ste zohnali a hlavne aby bol v slovenčine?
Ďakujem veľmi pekne za každý tip.

andy1789
21. feb 2021

@klaudi22 Neviem poradiť kde zohnať. Ale keby mám dieťa, čo nemám. Tak by som mu v 4 rokoch rozhodne nič také nekupovala, 4 ročným deťom elektronika proste nepatrí a to je môj názor. Samozrejme kúp ak chceš, ale keď tomu dieťaťu raz tú elektroniku dáš už ho od nej neodlepíš. Takže keď budem mať dieťa, do 10rokov nech mobily, tablety atď neočakáva.

klaudi22
autor
21. feb 2021

@andy1789 ďakujem za nazor..ale ja mam na mysli plastovu hracku,kde sa dieta uci pismenka,farby,spoznava zvieratka na zaklade zvukov,hra pexeso atd..len to vyzera akoze tablet..nie realny tablet..kazdopadne kazdy ma iny nazor 🙂

andy1789
21. feb 2021

@klaudi22 Jaaaaj takto. Tak to sa ospravedlňujem 😅 nejako zle som to pochopila. Každopádne naozaj neviem, ja keď som bola malá tak som tiež malá nejaký taký tablet, ale to len vyhrávať vedelo a abecedu to hovorilo. Ale inak naozaj neviem, skúsim pohladať a potom sa keď tak ozvem ak niečo nájdem

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudi22
autor
21. feb 2021

@beata_k ano,nieco take 🙂 tento jediny som nasla v slovencine..inak nic,tak asi tento bude volba..dakujem

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavicenka
10. mar 2021

@andy1789 suhlasim s tvojim nazorom. Dcera ma 5, a minule prislae zo skolky, ze spoluziacka mala mobil🤷, ze aj ona by chcela. Vyavetlili sme jej,ze je na to mala, ked bude vacsia, tak tych 10-11rokov.
A autorke- asi by si to mala premysliet. Vsetko toto ho naucis v realnom svete, ako v digitalnom, hlavne, ked ma 4 😊
Knihy, realne pexeso, ktore musi otacat, a sam si vystrihnut, ci uz naucne videa na youtube, ked nieco chces ukazat

andy1789
10. mar 2021

@stanislavicenka Už autorka napísala, že mala na mysli taký ten detský notebook, kde sa učíš abecedu atd. Každopádne súhlasím s tebou, mám 6 ročnú sesternicu a 3 ročného bratranca, obaja majú už vlastné mobily. To mi príde trošku cez, nech radšej chodia po vonku a nie čumeť do mobilu stále. V tomto tehdajšim malým deťom nezávidím, nebud mať poriadne detstvo prežité vonku, ale ,,detstvo’’ s mobilom v ruke. Také detstvo stojí za hovno. Sama som ešte dieťa, mám 15 ale ak budem mať niekedy dieťa, tak nech si počká tak do 10 narodenín. Neviem načo je 4 ročným deťim vlastný mobil.

stanislavicenka
11. mar 2021

@andy1789 coze?
Ja som to citala, ze Detsky, to mi bolo jasne.
Ja mam 5rocnu a skoro 3rocneho, a doma sa vela hraju, telwviza u nas ide na vecernicek, citame si, jasia sa, a sme vonku. Na mobile pocuvame oesnicky, trvam na pocuvani, a nie pozeranie. Pozerame, ak sa nieco pytaju. Minule chceli vediet, ako sa vyrabali syrove korbaciky, to sme si pozreli, alebo ako vybuchuje sopka. A dcera ma velmi rada tance lucnice. Tam to konci