Detské centrum Srdiečko

radinna
12. okt 2016

Ahojte. Rada by som aktualizovala starsiu temu. Posledny prispevok je z roku 2014. Zvazujem ze dam syna do DC Srdiecko. Bola som tam vcera. Vsetko bolo v poriadku, pacilo sa mi tam. Aj syn sa tam chvilu zahral. Avsak rada by som pocula vase aktualne skusenosti s tymto zariadenim. Dakujem. Snad sa najde niekto, kto tam ma resp. donedavna mal dieta. Dakujem.

sarah72
15. okt 2016

Ahoj radinna, ja mam velmi dobru skusenost s DC Srdieckom,teda moja velmi dobra kamaratka tam mala minuly rok dcerku a bola velmi spokojna. Dokonca som s kamaratkou bola par krat pre jej dcerku v skolke a pacilo sa mi aj prostredie skolky a aj pekny dvor tam maju. Kamaratka spominala aj dobry pristup uciteliek a bola celkovo dost spokojna,tak mozem len DC Srdiecko odporucit :o)

beka24
16. okt 2016

@radinna Ahoj Radinnna ja mozem len odporucit🙂 Som sa bala aklimatizacie syna ale vsetko robili v prospech maleho takze cas v skolke sa mu postupne predlzoval a hlavne ucitelky mi zreferovali co bolo a aj mna vedeli ukludnit🙂 Takze neviem ci uz si sa rozhodla ale my sme bolu spokojni. Tak drzim palce nech vam to v skolke ide hladko🙂

radinna
autor
16. okt 2016

Dakujem za Vase prispevky. Este som som sa nerozhodla. Zatial sme prihlaseny v detskom minicentre na Lietavskej.

jankanajka
17. okt 2016

@radinna
Ahoj, tiez sme navstevovali dc srdiecko. Mam len prijemne spomienky. Neda sa porovnat so statnou ms: -) V Srdiecku sa mi pacil uz na zaciatku adaptacny proces. Spociatku na 2 hodinky a postupne dcera travila dlhsi cas a ked sa otukala chodila na cely den. Ucitelka ma vzdy informovala, ako sa dieta adaptuje, otukava. Pacila sa mi aj informacia na nastenke, kde v skratke rodicom oznamuju, co v dany den robili, ako stravili den deti. Vsetky ucitelky su velmi otvorene, komunikuju s rodicom a tak som mala dobry pocit, ze sa zaujimaju o dieta a vidno, ako sleduju jeho pokrok so mnou. Inak okrem mesacneho poplatku nic viac neplatis. Vsetky kruzky mas v cene mesacneho poplatku za skolku. Je to skolka povedala by som az rodinneho typu, malo deti na pedagoga, o to silnejsie vztahy 🙂 dcera by opat najradsej navstevovala srdiecko, ale uz nas prijali do statnej, tak si zvykame...