Dcérka sa v škôlke pocikáva

mamicka1989
26. jan 2017

Dobry den mamicky moj adcerka sa pocikava v skolke uz je tam 6mesiacov doma sa pyta na zachod.Ked som ju bola odniet pekne isla aj v skolke na zachod.Ked som po nu vcera isla na zachod sama od seba isla.Ucitelka vravela ze to moze byt tym ze sa s nou otec nestretava je mi divne ze doma mi toto nerobi v skolke hej,Mam nastivit detskeho psychologa.Poradte som uz zufala dakujem

lintu
26. jan 2017

na záchod chodí vždy, keď si tam aj ty.... problém je, keď tam ty nie si.... nehanbí sa náhodou pred cudzími?

mamicka1989
autor
26. jan 2017

Myslis nemam nastivit psychologa

biba12
26. jan 2017

Keď to predtým nerobila má problém. Píšeš, že to robí len v škôlke. Nevadí, jej, že chodia na wc väčšinou hromadne? Neposmievali sa jej deti pre niečo? Učiteľka o tom vôbec nemusí vedieť. Mne sa stalo niečo podobné, teda synovi. Zrazu sa začal v škôlke pocikávať a to už mal 5 rokov. Učiteľka tvrdila, že je všetko ok. Mne sa to ale nezdalo, stále sa hral sám, keď som po ňho prišla. On také sebavedomé a komunikatívne,spoločenské dieťa. Stále som sa jej pýtala, či už má kamarátov, ona že samozrejme, všetko v poriadku...Nakoniec sa v januári začal najprv v noci, potom cez deň pocikávať. Stále som sa s ním rozprávala, ale nič mi nepovedal, nechcel. Až raz mi vliezol do vane a začal rozprávať. Dozvedela som sa, že deti mu v škôlke robia zle, nadávajú mu do kkt, debilov, nechcú sa sním hrať, zakazujú iný deťom, aby sa s ním hrali atď. Syna sme nechali mesiac doma, šiel mimo mesto s manželom. Ja som zatiaľ nabehla do škôlky porozprávať sa s učiteľkami. Syn sa prestal zázračne pocikávať po týždni, čo bol s mužom preč. Začali to v škôlke cez ten mesiac riešiť, nakoniec im deti povedali,kto to robí čo robí...atď, učiteľky boli prekvapené, že si to nevšimli. Zavolala som psychologičke, bola aj v škôlke, rozprávala s riaditeľkou, učiteľkami. Po mesiaci sa vrátil späť. Prestali mu robiť zle, pocikávanie ustalo. Chcela som ho dať preč, do inej škôlky, ale nechcel. Určite zavolaj psychologičke, ale rieš to s učiteľkami. Ak to nerobí doma, má problém v škôlke. Možno jej len vadí, že sú na wc spolu. Možno sa nie vždy poriadne vyciká a potom má problém. Možno ju učiteľka nechce počas spánku pustiť na wc a pociká sa.... ktovie, tých možno je veľa, treba s ňou hovoriť, popýtať sa iných mamičiek a detí ako sa chová v škôlke...Držím palce.

lintu
26. jan 2017

@mamicka1989 tvoje dieťa má problém, ktorý sama (keďže sem píšeš) asi nevieš vyriešiť... čiže či chceš či nie, niekoho ďalšieho do toho budeš musieť zapojiť... v prvom rade pátraj po skutočnej príčine, prečo sa to vlastne deje