Darček pre učiteľku v škôlke

noemikatka
28. jún 2021

Ahojte čo dávate učiteľkam v škôlke ja rozmýšľam nad kvetmi ale Radcej by som dala niečo také načo by na pamiatku ale netušim kde také niečo zohnať hlavne BA poštou už nestíham 🙆‍♀️

belllinka
28. jún 2021

@noemikatka myslis, ze tie ucitelky by boli stastne, keby dostali kazdy rok 25 spomienkovych predmetov? Kde to maju skladovat? Kup, kvety alebo cokoladu a hotovo.

alja20
28. jún 2021

Presne bohato staci maly kvietok alebo drobna sladkost a niekedy je laskyplne objatie od drobca ovela viac nez prespekulovane pamiatkove blbosti

kikazoe
28. jún 2021

@noemikatka v bezobalovom obchode som kúpila oriešky, čokoládu a eko-hubku lufu. do zavaraninového pohára išli oriešky mixnité s čokoladou a na špagatik lufa a menovka s Ďakujem

zuzanaete
28. jún 2021

Kupujem ucitelkam veci, co sa daju spotrebovat - coko, kvalitne prirodne mydla. Byt ucitelkou, tak ma poraza z darcekovych predmetov. Co s tym? Jedine tak zapratany dom.

noemikatka
autor
28. jún 2021

Dobre zienky ďakujem kúpim každej ruzu a cokoladku úplne stačí nebudem sa atresovat čo kúpiť

emma323
28. jún 2021

@noemikatka My sme to mali v škôlke takto. Skladali sme sa po 15 eur, kúpili sa učiteľkám orchidei, a za ostatok si deti z učiteľkami spravili párty, torta, sampus, a slané vecí tancovali, bolo to super

hettinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moni73
28. jún 2021

Tak my sme isli do "spomienkovych", ale... 3 ucitelky, 3 cokoladky a k tomu jednej brnkatko na gitaru, druhej panvicka-srdiecko, posledna dcerou pomalovanu tasku. Tak snad, takto je to ok.

janulka182
28. jún 2021

svokra bola ucitelka. najviac ju potesila kava, popripade kava+cokolada al. bonboniera. kvety boli na ostaru.

vlasta1818
29. jún 2021

Stavila by som na klasiku. Kvietok. Ani nie nejakú kyticu. Tá sa vytvorí zo všetkých kvetov od detičiek 🙂 Alebo potom nejaká bonboniéra, čokoláda, káva, malý kôš darčekový napríklad.

lusyc
29. jún 2021

Ja idem dnes poobede chystať do taštičky aloe vera zasadené do šálky. K tomu čokoláda. Ešte urobíme s dcérkou ďakovnú kartičku na špajdlu, zapichnem ku kvetu. Snažím sa tiež myslieť prakticky, tak sa dúfam bude páčiť.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusyc
29. jún 2021

@evamarek77 presne, sekt a kilo čokolády 😉

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evaachesa
29. jún 2021

Určite nič nepokazíš pekným kvietkom (len nie v črepníku) a nejakou sladkosťou. Ja napríklad nemám rada orchideje a ako naschvál v priebehu mesiaca som dostala 2🤦. Už každému radšej vravím aby mi črepníkové kvety nenosili.

alja20
29. jún 2021

@evaachesa ja som sa vzdy zasa viac potesila v crepniku sukulentu dlhsie vydrzi rezane mi do 2-3dni pomaly upadli a bolo po radosti aj ked velmo potesili😄

netswan
7. júl 2021

@noemikatka moja dcéra robi doma suminky, ale jej pukaju, davame ich nasej ucke, vie, ze to malá robila a teší sa im. K tomu kupujem čaj, čokoláda sa v tomto teple pusti. A sviečka, tú spáli a neskladuje doma bordel