Darček pre deti do škôlky

9. okt 2021

Ahojte poradte prosim dcerka bude mat 3 roky a chcem aby zobrala detickam do skolky daku drobnost 🙂 poradte 🙏dakujeeem

ukulela
9. okt 2021

Bublifuk maly, nalepky, alebo ceruzku, alebo balonik .... ked nechces sladkost, zbehni do Tedy a nieco najdes.

marianna_peskova
10. okt 2021

Súhlasím s @ukulela. Vybrala by som presne to isté.

amelie2017
10. okt 2021

Tak nasa podostavala toho uz tolko. Klasicky bublifuk, potom taky podlhovasty co rukou robis bubliny, detsky vak s voskovkami na vyfarbenie, rozne ceruzky, vianocnu ozdobu s menom, plastelinu, srandovne pera, peciatky, omalovanky, nalepky..uz si ani nespominam co vsetko..ja som urobila vianocne ponozky s menom kazdeho dietata a dnu malicke balenie gumovych cukrikov (narodena v decembri)

adamadent
10. okt 2021

Ja som zvykla vytlačiť omalovanku.

amelie2017
10. okt 2021

Papucka od nas a ta okruhla drevena od spoluziaka, ktory oslavuje den po nas.

mogaa
10. okt 2021

čokolvek od bublifuku, lentiliek, lízatiek, miničokoládok až po napečený koláčik alebo niečo vyrobené....záleží koľko času a peňazí do toho darčeka chceš investovať....

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabenn
10. okt 2021

Ja som urobila balicek v celofane z auticka za euro z dracika+ bochanek opavia (skoro samy chlapec v kolektive a ani dievcatko nepohrdne autom) a vraj to malo uspech...ini rodicia davaju skor nieco na styl kinder cokoladka, sunar kapsicka...

mabenn
10. okt 2021

A ucitelkam a riaditelke som rovnako zabalila po male rafaello, lebo leto, inak by som poslala nejaku cokoladu, milka ma pekne male balenia napr

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sara07
10. okt 2021

u nás sa nosí len a iba nič iné malá sladkost , doslova drobnost , do 30centov, čo kto vyberie nič viac žiadne bublifuky nič
proste maličká sladkost, niekedy má ten maličky baliček kde je 10 gumovych medvedikov, niekedy malé mozart srdiečko a niekedy len hroznovy cukor čo je lizatko dm , alebo kinder čokolada mala čo je tam po 8 balená

ukulela
10. okt 2021

@sara07 ved ja som vychytala maly bublifuk za menej ako 50centov. A u nas maminy preferuju ltave drobnost ako balonik, ci nakepku, pred sladkostou.

sara07
10. okt 2021

@ukulela su to malé drobné sladkosti, u nás s tým nemá nik problém a ja tiež nie
moje deti by mohli každé pribrat a sladky domaci mučnik maju každy den na olovrant
takže pre nich je taká mala čokolada vítaná a prečo nie , maju radost
z drobnosti

ukulela
10. okt 2021

@sara07 tak u nas je v skolke dieta s cukrovkou aj dalsie intoletancie. Riesit, aby bolo bez orechov, mlieka, atd ... A balonik vyjde vlastne aj menej, ako kindercokoladka.

sara07
10. okt 2021

@ukulela pozri dieta si to dá do skrinky a rodič rozhodne, ale väčšinou sa to už rozbaluje v šatni, no u nás je to asi vynimočná exotická trieda bez alergii, intolerancii a cukrovky čo už skoro prirodny ukaz
a niekedy sa nazbiera aj dva tri , nosia meniny aj narodeniny
ked sa začnu nosti darčeky zase začnu rodičia predhanat 🙄

ukulela
10. okt 2021

@sara07 tak my sme "prirodna" skolka a decka sa tesia aj z obycajnej nalepky z tedy. A tam ta sada atoji 1-2 ecka a mam vybavenu celu triedu.... ☺

leskovael
10. okt 2021

Môj ked bol v škôlke priniesol sladkosti v takýchto balíčkoch, pani učiteľky vtedy hovorili že sa to deťom veľmi páčilo. Dala som do každého lízatko, cukríky atď...

simona139469
10. okt 2021

Koláčik? Napečieš jeden a das každému alebo sladkú drobnosť. To vždy poteší

laura_222
10. okt 2021

Nasa nosi od spoluziakov take balicky kde su mini sladkosti lizatko male gumenne medvediky mala cokolada pripadne bublifuk. Tak aj ona odniesla maly balik kde bola plastelina a par drobnych sladkosti potom tortu to tiez nosia vsetci a pre ucitelky take male bonboniery kde su 4 coko cukriky

klip0
10. okt 2021

Pekne je napríklad banán a na každý nakreslené fixkou oči a úsmev. Alebo nálepka každému. Alebo aj po jabĺčku. Alebo doma vyrobené gumené zdravšie cukríky zabalené v celofane. A všetko čo tu bolo spomenuté.

mayagaya
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ukulela
16. mar 2023

@mayagaya malinky bublifuk, duhova ceruzka, balonik... toto som davala ja. Nie naraz, ale po jednom.... zbytocne to komplikujes. Daj bud fajnu sladkost, alebo malu drobnost. Kukni nalepku, alebo svietiace naramkt, ci balony v tedy. To staci.

mayagaya
16. mar 2023

@ukulela ďakujem za odpoveď.len otázka znela ci sú ponozky vhodný darček,totiž to,ponožky mam k dispozícii presne pre celú triedu,aj dievčenské aj chlapčenské.

ukulela
17. mar 2023

@mayagaya taj ja by som ponozky nedavala. Pokial vy neboli tematicke, s logom skolky, maskorom triedy alebo tak ...

mayagaya
17. mar 2023

@ukulela vidno,že pracujete v školstve.presne vás nszor mala dotyčná mamička,tiež pracovník v školstve.mozno som teda mamička traposka.no ešte si to rozmyslím,aby ma aj iné mamičky z triedy neukamenovali.dakujem za odpoveď.

ukulela
18. mar 2023

@mayagaya praveze ste uplne mimo. Nepracujem v skolstve. Nasa skolka sa ale vola u sovicky, tak casto deti aj v takychto darcekoch dostanu napr nalepku sovicky. Ale ciste ponozky bez nejakeho obrazku deti neocenia. Pokial to nie su dedolesy s obrazkami.... moje deti sa ocaj viac potesia balonu za 0.05€. Ale vsak je to vase rozhodnutie. Ponozky potesia mamku. Deti sa dostatocne vytesia z cokoladky. Mozno to az prilis riesite...