Dar pani učiteľke od predškolákov

sonulik1983
28. máj 2020

Mamičky dajte napady na dar pre učiteľky. Jednu mame 4 roky a druhú rok. Spoločna fotokniha pre tú čo máme 4 roky a drobnosť s fotkami pre druhú neprešla. Návrh od rodicov žiadny. Tak hľadám inspirácie tu.

kittykat22
28. máj 2020

@sonulik1983 mozno masaz, otvoreny listok do divadla, poukazku niekde ... . Ako spolocna fotokniha - vies kolko deti jej takto prejde rukami? Za 20 rokov bude mat doma rocenky 😅

daganov
28. máj 2020

@sonulik1983 fotoknihu a fotografie by som určite nedávala, tie má tak či tak a za 30 rokov by toho mala pol skrine. Podľa mňa úplne stačia kvety a poďakovanie. Najmä nie žiadne lapače prachu - drevené a keramické srdiečka s citátmi, hrnčeky a pod. blbiny. Veď nejde o ten predmet, ale o to poďakovanie, ak ste boli spokojní.

pribinak
28. máj 2020

darček.poukaz do divadla, do kina či do kníhkupectvá, alebo do wellness
Proste to vo využijú a spotrebujú. Knihy, hrnčeky, sviečky či kyticky si to lapace prachu a akurát zaberajú miesto

krisbar
28. máj 2020

Poukazka do Martinusu.

janinah
28. máj 2020

ja som kupovala zo sashe ručne maľované šály a dáždniky

amelia000
28. máj 2020

No my sme sa ako trieda vyskladali ucitelke na zlatu retiazku. 1. Nezapada prachom 2. Aj ked si uz mozno nespomenie od koho je tak aspon za tie 4 roky ma nieco hodnotne 🙂

eriksonka1234
28. máj 2020

@sonulik1983 ja som dostala ručne šitý vankúš s menami žiakov, veľmi je krásny, mám ho v obývačke už 4 roky a stále sa z neho teším ♥️🤗

ludasova
29. máj 2020

Prave vcera sme sa o tomto rozpravali s kamaratkou,ucitelkou v skolke. Ma doma hotove muzeum sosiek,fotoknih, vankusov s fotkami deti...Nechapem ,ako si niekto moze mysliet,ze je to vhodny darcek. Hovorila,ze aj rodicom prizvukuje,aby nic nenosili, max. kyticku a cokoladu. Ale najviac by ju potesila poukazka, ci uz welnes, knihkupectvo,proste nieco,co aj realne vyuzije,podla seba.

daganov
29. máj 2020

@ludasova absolútne súhlasím, kvet poteší vždy, spomienky zostanú, aj fotografie, na čo ešte nejaké somariny na pamiatku? Veď nech si tí, čo to chcú kúpiť, predstavia svoj byt, že kde by také veci skladovali.

fetykovci
30. máj 2020

@sonulik1983 Ja som minulý rok dávala takéto a aj pred tým rok sme dávali ručne robený darček. (vyrába moja maminka) .. Potešili sa pani učiteľky veľmi 😉 tento rok ešte neviem 🤷‍♀️ keďže už bude odchádzať zo škôlky asi niečo väčšie 👍

veronikaszabova
30. máj 2020

@fetykovci pekne, ale toto su pre mna absolutne nepouzitelne veci, lapace prachu. Zbytocne sa takymi vecami ucitelky zahlcuju. Neviem si predstavit, kde to vsetko davaju, ked dostanu kazdy rok od deciek nieco 🙈

@sonulik1983 minuly rok sme davali drahsiu kavu a sol do kupela.

Ak chces nieco spolocne od vsetkych -- poukazka do knihkupectva, masaz, wellness, pandora naramok, .... darcekovy kos...

sonulik1983
autor
30. máj 2020

@veronikaszabova ja osobne keby som uciteľka tak tiež by som viac menej prijala rozumnú vec ako lapač prachu. Bohužiaľ väcsine to nedopne. Takze uz sa dohodli na lapaci prachu v pidobe spimienkovych salok.

daganov
30. máj 2020

@sonulik1983 ešte tie šálky sú asi z tých somarín asi najlepšie, horšie je to s plyšovými gýčovými vankúšikmi, drevenými srdiečkami s citátom a pod. Ale tak, nech je to už čokoľvek, treba si vážiť, že niekto chce prejaviť vďaku darčekom, nech je už akýkolvek.