Cumlík u 3-ročných detičiek

12. júl 2024

To ze zeny koja velke 3-4 rocne deti uz radsej ani nekomentujem. Ale preco, preco zeny davate velkym 3-4 rocnym detom cumliky? Cumlik je pre babatka. 3 rocne dieta uz nema co mat cumlik v ustach. Okrem ineho si tym skodi zubom.

klip0
12. júl 2024

😂😂 bože ty máš problémy 😂😂😂😂
(A nie moje dieťa nema cumlík)

cyberk
12. júl 2024

Uplne pochopitelne, to mas ako s kocikom - bud je postihnuta mamicka alebo dieta, iny dovod nevidim

milanemila
12. júl 2024

To ze ludia sa staraju do toho kto kolko koji uz radsej ani nekomentujem, ale to ze niekto ide kritizovat a rozpravat kto ma co mat a nema mat a nevie napisat ani 5 slovnu vetu, tak aby davala zmysel 🤷🏼‍♀️ “okrem ineho si tym skodi zubom” fakt? 🙈

tamitamitami
12. júl 2024

Každý by sa mal starať sám o seba nie o to či cudzie trojročné dieťa má cumel, kojí sa alebo sa vezie v kočíku 😂. Aj tak je vo finále úplne jedno kedy dieťa s týmito vecami skončí.

Ja sa divím skôr týmto cudzím ľuďom čo sa nad vecami do ktorých je ich nič vzrušujú.

anonymous87
12. júl 2024

Vies preco? Aby si mala o com zalozit temu na MK a poklepat sa po pleci aka si super ✌️✌️

beata_k
12. júl 2024

Tak je to take cudne no. Najhorsie, ze to dieta vytiahne konecne cumel z ust, tak slovna zasoba nulova. Nevravim, ze za to moze cumel, ale dost casto ano. Myslim u zdraveho dietata, nie s diagnozou nejakou.

ktochytavzite
12. júl 2024

@cyberk stále lepšie ako vyvazanie psov v nákupných vozíkoch,kočíkoch či nosenie malých psov na rukách počas prechadzky.🙈

stvura
12. júl 2024

Pozri sa - moze ti to byt fuk, ty si sprav ako uznas za vhodne, deti okrem mojich vlastnych ma nezaujimaju, pre mna nech maju cumel aj do puberty...
Moje tri deti su pre mna priorita - a kedze su uz vsetky velke 12-15r tak viem ze vsetko co som doteraz spravila malo vyznam a su vychovane dobre

jazula
12. júl 2024

Ja už vôbec nerozumiem, prečo má nejaký anonym potrebu (a tú drzosť) komentovať cumlíky a duplom dojčenie u akýchkoľvek nie vlastných detí…

paciko9
12. júl 2024

Kazdy nech si vychovava ako chce, ci? Dnes dnesne deti v tom veku bezne nosi plienku, vsak dozrie a odnauci sa. Tak este nedozrelo na to aby existovalo bez cumla😉

proximaa
12. júl 2024

Staraj sa radsej o seba a svoje problemy a mas to vybavene, nemusis nic riesit🤷‍♀️

klip0
12. júl 2024

@cyberk ty sa tiež niekedy vyjadrujes fakt na úrovni