Čo treba vybaviť, ak dcéra nastupuje do škôlky?

maatuulka
28. aug 2011

Maminy, 5.9 mi dcerka nastupi do školky, chcem sa spytat čo či vobec nieco mam vybavit, a ci mi este bude chodit rodicovsky ked rodicovsky mi skonci 28.9.2011. Dakujem.

anyel
30. aug 2011

ahoj treba mať odfotený preukaz zo zdr. poisťovne a viac menej už nič vybavovať netreba,od triednej učiteľky tvojej dcéry si prevezmeš šeky na stravu a na škôlkovné a jej sa opýtaš čo ešte treba - kedy máte nastúpiť a pod. treba malej zbaliť do škôlky náhradné veci, či už na spanie alebo celkovo na prezlečenie, pochopiteľne papučky a zisti si v škôlke či jej môžeš pribaliť aj nejakú jej obľúbenú hračku. zo začiatku chodia deti do škôlky len na zácvik čo je zhruba 1-2hodiny cca prvý - druhý týždeň, potom chodievajú na 4hodiny, cca prvý mesiac, takže je to otázne kedy budeš potrebovať pyžamko a podobné veci, čo sa stravy týka, tak sa ti zo začiatku asi odráta, ale musí to byť zaplatené vopred, väčšina skôlok to má do 10. dňa v mesiaci. najlepšie bude keď sa pôjdeš naozaj poradiť s jeje triednou učiteľkou.ona ti povie všetko úplne presne, ale myslím, že ti toho viac nepovie.dúfam, že som ti trochu pomohla.držte sa a čo sa týka rodičovského, tak ten sa vypláca spätne, čiže ti posledný rodičovský vyplatia k 15.10.

ivett1
31. aug 2011