Čo berú vaše deti zajtra pre pani učiteľky do škôlky?

saxana000
27. mar 2023

Mamicky poradite nejaku drobnost co priniest pre pani ucitelky do MS k zajtrajsiemu sviatku?kvietok/cokoladku davame na zaciatok a na koniec roka. sviecku na vianoce.. napadlo ma nieco vlastnorucne. mala rada navlieka koralky keby vyrobila pre kazdu pani ucitelku naramok? Bude to blbe?

dzulli1980
27. mar 2023

Dcéra sa s tým natrápi, učiteľka to dá niekde do šuflíka, v horšom prípade rovno do koša ... nebolo by Ti to ľúto? ... či myslíš si, že to bude nosiť? Kúp nejakú malú čokoládku a vybavené ...
@saxana000

mila23
27. mar 2023

presne ako pise @dzulli1980 je to sice pekne a dieta bdue mat radost,ale pani ucitelka dostava kazdy rok kopu vselijakych darcekov a neda sa vsteky nosit ani skladovat...

vikusjk
27. mar 2023

@dzulli1980 suhlasim s tebou. @saxana000 je to pekna myslienka, ze nieco vlastnorucne vyrobene, ale pre tie ucitelky ozaj neprakticke a moze sa nam to nepacit, ale realne - skonci to niekde zalozene.
My tiez kupujeme tento rok len bonbosku kazdej ucitelke, ktoru ma dcera rada.

h2
27. mar 2023

@saxana000 Dajte radšej kvietok, alebo čokoládku.

belllinka
27. mar 2023

@saxana000 bude to blbé. V škôlke nie je iba tvoje dieťa. Si predstav, že každý krát dostane 25 takýchto drobností.

saxana000
autor
27. mar 2023

Dobre dievcata dakujem..budu teda cokoladky. .

slavomira236
27. mar 2023

@saxana000 moja minuly rok davala privesok na kluce ale len jednej oblubenej a novej nastupila ku nim len v januari...tohto roku im vybrala male cokoladkt dnes rano v potravinach nic velke

slavomira236
27. mar 2023

@saxana000 a ma ho na klucoch ucitelka

ana82
27. mar 2023

môj muž 😂zrovna napálil 😂tak zabil, že šak jej pošli fľašu domácej😂🙈🙉🙊

saxana000
autor
27. mar 2023

@ana82 noooo robievam griotku z domacej. zeby som im uliala do malej flasky kazdej?🤣

ana82
27. mar 2023

@saxana000 😂😂ma počul ako sa bavím so staršou dcérou, že dáme nejaké čokolády a ona poznamenala, že no na nervy, tak hneď si to po svojom čo na nervy🙈ale zas ako môj syn by toho bol schopný🙈si viem si živo predstaviť
raz na konci roka sa lúčil s pani učiteľkou, bola to moja známa a viem, že je čajová tak som jej nakúpila rôzne čaje a neviem čo, došiel vysypal jej to na katedru a darčekovú tašku zobral domov 🙊🙈 skoro ma odvalilo keď ju doma vyložil...

vkatush
27. mar 2023

@ana82 ja som dostala fľašu detského šampanského, veľmi som sa potešila 😂 ale tak opatrne s tým deti chodili, len aby nerozbili (takže tam je to trošku safety hazard 😁

7lenka11
27. mar 2023

Mám známu učiteľku a poviem ti úprimne, že všetko čo dostane, posúva ďalej.. buď v rámci rodiny, kamošiek alebo hodí do balíčka, keď ide niekam na návštevu..

rakywanda
27. mar 2023

Ja by som sa potešila aj obrázku od dieťaťa. Dávala som si ich na nástenku, občas deťom pripomenula, že aha, toto mám od teba. Terajší rodičia sú zvláštni, ani šťastné a veselé nezaprajú.

slavomira236
27. mar 2023

@rakywanda ja zaprajem stale stastne a vesele ucitelkam

srdeenko19
27. mar 2023

Tulipány z bille, za 2,29 😀

natassa2
27. mar 2023

Tiez sme si najprv robili starosti, premyslali sme, ze by sme chceli dat nieco take ine, originalne, specialne, ale nakoniec sme kupili len Merci. Akoze co sa ja budem trapit? Dostane 1000 kvetov, 1000 cokolad, tak ci tak sa to tam strati, takze sme si povedali, ze neriesim.

slavomira236
27. mar 2023

@natassa2 suhlasim..

30ericka
27. mar 2023

@saxana000 aký sviatok je zajtra prosím??

terry2003
27. mar 2023

@30ericka deň učiteľov

rakywanda
27. mar 2023

@slavomira236 mne aj to postačí. Aj napríklad len taký pozdrav. U nás niektorí rodičia ani nezdravia, ani naše meno nepoznajú. Česť výnimkám.

simona20201309
27. mar 2023

@saxana000 vôbec to nebude blbé!!! Neviem, či to písali učiteľky a hovorili za seba, ale ja mam 15r starý obrázok na nástenke. 3 šálky, z toho jedna ručne maľovaná (pár sa ich bohužiaľ rozbila alebo znicilo v mycke) , na chladničke v starom byte som mala asi 10obrazkov (teraz make vstavanú, nedá sa dat na magnet.
Mak aj náramky od dievčat...
Práve ručne robene darčeky sú tie NAJNAJkrajsie❤
Nedaj sa odradiť. Určite to nie je ,,blbe" a normálna učiteľka, práve preto, že učiteľka je zvyčajne tvorivá tak ručne robený darček 100x viac oceni

simona20201309
27. mar 2023

Okrem kreslených obrázkov, ručne robených pohladnic, náramkov, odliatkov zo sadry, obrázkov na kôre stromu, nikdy som nepohrdla hrncekmi, svieckami, soskami, a kadecim. Niektoré sú naozaj staré (aj 15r) ale presne si pamätám na meno dieťaťa, ktoré mi to darovalo a vždy ma to zahreje pri srdci.
Myslím, že je naozaj maaaaaalo takých, ktoré to názvu lapace prachu a ppsunu to dalej.
Ale určite stačí aj to, ak len poprajete pekný den ucitelov 🙂

A paradoxne minulý rok bol u nás na návšteve môj bývalý žiak niečo nastavovať na PC, skoro odpadol keď videl hrnček s jeho fotkou v kuchyni 😂

saxana000
autor
27. mar 2023

Presne ked som robila v zdravotnictve viem kde koncili bomboniery a cokolady..kolovali po rodine kym nepresla zaruka .. nakonieco som prebehla cez drogeriu a spravila kazdej balicek so solou do kupela sumivou gulickou a malou vonnou svieckou.s malou si vecer sadnem a nieco male este vytvorime.aby bola aj ona ucasta.ked to aj za tyzden/mesiac hodia do kosa. uplne staci ked sa potesia v ten jeden den.ani ja nenosim vsetkych 40 naramkov a srdiecok co mi mala spravila ale vzdy ma to na par dni potesi.

slavkadi
27. mar 2023

@saxana000 dcéra nakreslila obrázok oboch učiteliek a seba vo veľkom srdiečku.

ekaterinak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz