Čím prispieť na vianočné škôlkarske trhy?

nina233
9. dec 2013

Ahojte maminy, coskoro sa u nas objavi akcia - vianocne trhy, kde budu zamestnanci skolky mat svoj stanok a budu predavat to, co vyrobili s detmi v skolke + co rodicia s detmi vyrobia, upecu, vymyslia doma.
Mate niektora dobry tip, co priniest? Medovnicky nechcem, tych tam bude az az. Skor nieco ine.
Kazdy rodic moze nieco priniest, co nakoniec na trhoch predaju a zisk pojde skolke.
Rozmyslam nad nejakymi vyrobkami, pripadne z papiera. Chcela by som nieco originalne a nie velmi pracne, co by som aj doma zvladla.
Mate niektora s tymto skusenosti z vasej skolky?
Dakujem velmi pekne.

anjelicek26
9. dec 2013

@nina233 - otoc to opacne, co kupis na vianocnych trhoch ty? U nas velmi "idu" slane pracliky, take velke 15-25cm priemer, je to minimum roboty, zarobit kysnute cesto, vytvarovat praclik, posypat hrubou solou a do rury na par minut... u nas ich predavaju po euro-dve a vyrobna cena je asi 15-20 centov na surovinach.

bezaz
9. dec 2013

@nina233 muffiny, cookies

martina646
9. dec 2013

@anjelicek26 skvele video, dakujem za inspiraciu, spravim detickam na vianocnu besiedku 🙂

brumka
9. dec 2013

u nas sa tiez taketo robi + sa vari kapustnic a rodicia maju napiect. tak ja peciem kokosove strojcekove pecivo a cokies (myslym ze toto u nas nebude ked to nieje nase typicke vianocne). medovnicky a ine kolaciky nepeciem lebo myslym zetoho tam bude dost