Chrípkové prázdniny v školách aj škôlkach

scarlettka333
2. dec 2009

Ahojte moja dcerka chodi do skoly kde su prave chripkove prazdniny 😀 chwalabohu ze uz tie prázky dali bo mi to liezlo na nervy ze do skoly kde chodi okolo 350-400 ziakov a chyba tam asi 180 ze nedaju prazdniny ☹ A aj dcerka je uz dost dlho chora myslim tyzden a volaco 😖 A konecne to dali tie prazdniny 🙂 Ale teraz to je trošku komplikovane lebo ja s deckami doma nemozem byt myslim s Mirkou a Samkom 😢 pretoze sa bojim ze to chyti aj najmensia a to by som nechcela 😒 A teraz ani Samko uz od piatka nesiel do skolky lebo som nechcela aby tam nakazil dalsie deti lebo aj on trosku pokasliaval a mal soplíky ☹ Ale v skolke chripkove prazky nedavaju neviem preco 😠 😠 Aj by sa to zislo a to dost .... ved tam su tri triedy... mala tam chodi syn tak tam ich je 24 v triede a z toho 15 chybaju 😒 a stredna a velka ktore su teraz nejak 2 tyzdne spojene lebo je malo deciek a oni nechcu dat prazdniny 😲 😲 Mohla by tam dojst nejaka hygiena ci co 😉 😉 Mamicky ste tu take ktore mate deticky ktore prave maju chripkove pripadne uz tento skolsky rok mali??? prosiiim prihlááste sa

martinaema
2. dec 2009

scarletka my máme teraz v škôlke chrípkové prázdniny ale nie je to výmysel zriaďovateľa či riaditeľa, ale je to na nariadenie hygieny. Som presvedčená, že aj do vašej škôlky chodia z hygieny na kontrolu. A nejde len o to koľko detí chýba z malej triedy. U nás už 3 týždne trvá stav, že detí je cca 40% a boli aj učky choré a zavreli to až teraz 😖 .

misuliqq
2. dec 2009

Aj Luki so Simčou majú v škole chrípkové 🙂 už chvalabohu lebo Simona bola chorá a Lukino od nej chytal 😝 ale chvalabohu je už Simone lepšie a Luki to nedostal

julka0407
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka001
11. máj 2010

My měli tyto prázdniny ve školce. asi rok a půl ... řešila jsem, co s imunitou a v pěti letech jsme vyzkoušli curenzym a zatím zabírá, syn se drží.