8 týždňov zavretá škôlka. Ako to riešite?

elise
29. jún 2011

chcem sa spýtať ako riešite 8 týždňov zavretú škôlku, vieme s manželom pokryť mesiac tým že ja si beriem 2 týždne dovolenky aon 2 týždne dovolenky, nikoho iného nemáme, do práce malého nemôžeme zobrať, do tábora sa nám zdá ešte v 4,5 roku malý. čo v takýchto prípadoch? dajte nápady prosím. ďakujem🙂

exupery
29. jún 2011

Zohnat nejaku dobru tetu na strazenie...u nas to tak riesia s detickami,pani na dochodku strazi...ale zase musela by si ju dobre poznat,ked jej mas zverit dieta...

lucia.kl
29. jún 2011

na druhý mesiac by mala byť náhradná škôlka, skús sa v tej vašej popýtať, som učiteľka a nikdy sme nemali zavreté dva mesiace...
potom je tu dalšia možnosť, môžeš ísť na OČR z dôvodu zatvorenej mš - je to zo zákona...
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skolka-je-cez-prazdniny-zatvorena-rodic-moze-cerpat-ocr/

alebo si nájsť k malému opatrovateľku...

angua27
29. jún 2011

elise a nemáte náhradnú škôlku? naša škôlka je zavretá 7 týždňov, ale 3 týždňe v júli fungujú náhradné škôlky v rámci mesta.
u nás sa zapája celá rodina - týždeň ja, týždeň tatino, týždeň svokrovci a dva týždňe moji rodičia.

a mňa tiež napadla jedine pani na stráženie. držím palce, aby ste to zvládli k spokojnosti všetkých. 😉

stanislavao
29. jún 2011

nasa skolka a to je v dedine je tiez cely jul otvorena a zavreta je iba august a aj dalsie co viem, tak je iba 1 mesiac zatvorena - je zavreta 2 tyzdne v juli a 2 v auguste a zvysok je otvorena. to som sa este ani nestretla s tym, ze je skolka zatvorena cele 2 mesiace.

martuska75
29. jún 2011

V meste je dobre sa poobzerat po nahradnej skolke a na dedine skuste maminy zatlacit na skolku a obec ako zriadovatela aby bola zatvorene menej. Viem ze ked sa chce tak vedie uz pri 2 triedach naplanovat dovolenky tak aby aspon jedna trieda ostala este mesiac otvorena. Len musia chciet. 😒

syslica
29. jún 2011

@elise Pozri do tejto témy: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/skolka-je-cez-prazdniny-zatvorena-rodic-moze-cerpat-ocr/ - má aj v nadpise, že rodič si môže čerpať OČR, keď je škôlka celé prázdniny zavretá..
a tip, ktorý sa tu ešte neobjavil: ak máte nejaké spriatelené mamičky a deti sa poznajú, skús zveriť synčeka počas dňa takejto mamine...

orinaky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz