3,5 ročný syn sa všetkého bojí. Ako postupovať?

bibiana84
8. apr 2013

S chodením do škôlky emáme vôbec problémy,ide dokonca rád.Ale učiteľky si vľimli,že sa všetkého bojí.Idú hrať do inej triedy divadlo a malý začne strašne plakať,že on nechce a plače až sa zadúša.Ked ide pustiť niečo náúčne apr.Spievankovo z toho má asi fóbiu,lebo jej vytrhne dvd z ruky a stále im vypína televízor.Ja neviem prečo sa tak všetkého bojí,ved doma sa pozerá rozprávky bezproblémov.Neviem čo mám robiť ved v škôlke sa na nás pozerajú,akoby sme mu doma ubližovali.Mám vyhľadať psychologičku?

andrejka1974
8. apr 2013

ahoj moja 4 a pol rocna je tiez taky strachoput, vsetkeho sa tiez boji, divadielko v skolke spociva v tom , ze sedi ucitelke na rukach, boji sa hluku, neboj sa prejde to 🙂 🙂 🙂 🙂 dohodni sa s ucitelkou, nech si zatial co deti pozeraju spievankovo , nech si cita, alebo sa hra s hrackami

oliverko5
8. apr 2013

no ako zistujem nie som sama maly mi zacal chodit do skolky a tiez sa vsetkeho boji a drzi sa mojej sukne.. 🙂 tam kde je vela deti alebo cudzi ludia napr detskom kutiku tam mi nemozme chodit a v poslednom case ked ideme k lekarke tam to je neskutocne a to sa nikdy nejako nebal..boli sme aj u psychologa a ta nezistila nic tak dufam ze to prejde vekom.