Unudené 2,5-ročné dieťa

lenka58
24. sep 2024

Ahojte mamičky, možno mi poradíte s mojím problemom. Syn má 2,5 roka a chodí po byte nudí sa, ideme na ihrisko von alebo kdesi dnu na ihrisko nudí sa a potom robí len zle. Pritom ho volám že nech sa hráme s autíčkami, maľovať, skladať, lepiť povie nie... Je to strašné únavné. Občas ma dní keď sa hrá ale tých je malo.

tenerifka
24. sep 2024

@lenka58 tak sa ho spytaj, co by chcel robit.

januska12323
24. sep 2024

Však ho nechaj nech sa nudí, on si už zábavu nájde.

hederamonstera
24. sep 2024

@lenka58 ked moj 2,5r ma takyto moment, zavolam ho k sebe, ci mi nepomoze s tym co prave robim. A ked nie, nechavam ho nudit

bellaa3007
24. sep 2024

Včera som letela zo skolky pre malú na gymnastiku, kde cvičila hodinu. Ledva otvorila dvere, že sa nudi 😖
Tak som ju poslala hrať sa samu, nech sa teda nenudi

lenka58
autor
24. sep 2024

@tenerifka spýtam a povie že nič 😞

lenka58
autor
24. sep 2024

@hederamonstera nechce mi pomáhať skúšala som a keď príde pomôcť ako napr. varenie všetko hádže o zem 🙉

heln
24. sep 2024

@lenka58 nudit sa nie je zle, je to priestor pre mozog aby vymyslal nieco nove.... nieco ho musi bavit, zaujimat.... skus jednu vec, ak ho budes chciet zamestnat, aby nerobil zle, zmiesaj fazulu s hrachom, alebo rozne druhy fazule a daj mu triedit, neexistuje dieta ktore by toto nebavilo.

lucka_ke
24. sep 2024

skús súkromnú škôlku, možno potrebuje odbornejšie vedenie, aby mu vyplnili čas

janka_266
24. sep 2024

@lenka58 nepozeráva telku? veď keď nerobí nič zlé, nesnažte sa mu silou mocou organizovať čas, nech sa aj chvíľu nudí. niečo si nájde, možno by mu prospela škôlka, zmena prostredia