Čo by malo vedieť 12,5-mesačné dieťa?

januska2
26. máj 2024

Dobrý deň chcem sa opýtať čo vedia vaše 12-13 m detičky preto ze sa mi zdá ze nás veľmi málo. Nevie ešte chodiť ale po 4 ako rychlik. Okolo nábytku chodí aj sa pustí aj stojí no ktok meurobi. Na meno reaguje pekne aj keď sa hraje pozrie sa namna zasmeje hra sa na naháňačky ale zdá sa mi ze ešte není medzi nami žiadna komunikácia nerozumie mi ešte. Rás somnou vysáva rad je vonku a už si aj vyplakava co chce. Tapi tapi alebo aký je veľký urobinlen keď on chce barany hned s toho sma smeje rad sa hraje s loptičkami hadze si ich a utrka za nimi a rad sa hraje s autami kolesami. Reč take kvak tata baba mama nič extra skôr viac krici. Ako sú natom vaše detičky??? Ďakujem veľmi pekne

basulaak
26. máj 2024

@januska2 je sikovny. Pekny zdravy vyvoj na jeho vek.

januska2
autor
26. máj 2024

@basulaak ❤️

jaass
26. máj 2024

@januska2 NEPOROVNAVAJ A NEPYTAJ SA AKO SÚ NA TOM INÉ DETI.

januska2
autor
26. máj 2024

@jaass ano ja viem ze každé dieťa je individuálne len mam strach nech je všetko v poriadku 🤷‍♀️

minesasubu
26. máj 2024

Ak veľmi chceš tak si stiahni do mobilu appku - bebbo je to fajn na zapisovanie údajov, sú tam aj otázky /dotazník ohľadom vývoja a tak

lucia13022023
26. máj 2024

Podľa mňa je všetko ok 🤗

januska2
autor
26. máj 2024

@minesasubu mňa skôr trápi to ze ešte medzi nami nieje taka komunikácie ze podaj pod tu daj nohu 🤷‍♀️ snáď to dobehneme verím tomu 🥰🥰

januska2
autor
26. máj 2024

@minesasubu ďakujem stiahnem

tinka_1807
26. máj 2024

@januska2 Úplne štandardné správanie na jeho vek ;) Teš sa z neho a netlač na pílu 🙂

kitycat
26. máj 2024

Uplne normalne, aj moja chodila az po roku, presnejsie rok a 3 m. Toto porozumenie reci tiez prislo potom asi po mesiaci, nieco som povedala a tak urobila uplne ma ovalilo :D

januska2
autor
26. máj 2024

Ďakujem vám baby veľmi pekne ❤️

jaass
26. máj 2024

@januska2 je všetko v poriadku neboj sa 🙏 ma vlastne tempo🥰