Škôlka Malacky - zoznam vecičiek

mirka969
8. aug 2022

Ahojte prosim Vas neviem sa na oficialnej stranke Malackej skolky dopatrat k nejakemu zoznamu co treba detom do skolky.
Syn ide v septembri prvykrat a vobec netusim co vsetko bude potrebovat kedze v kazdom meste maju inak. Niekde treba doniest aj vlastne vankuse paploby,postelne pradlo. Vie mi niekto poradit alebo ma nasmerovat, alebo mate ten zoznam,alebo mam rovno zajst do skolky?

andreaparty
8. aug 2022

@mirka969 Aj mna by toto zaujimalo
Tiez ide syn prvy krat v septembri a rada by som uz pomaly chystala veci
aj ked este asi len poslu alebo uverejnia nejake usmernenie v druhej polovici augusta 🙂
Do akej skolky ide tvoj syn?

nwnw
8. aug 2022

@mirka969 neviem ako v MA ale nasa dedinska skolka zverejnila zoznam a pod. az tak tyzden pred zaciatkom. Jedine co sme potrebovali su papuce, prezlecenie pre pripad nehody, pyzamko, prsiplast a obuv do dazda (no tu obuv sme nevyuzili vobec). Dobrovolny je vankusik

mirka969
autor
8. aug 2022

@andreaparty na Hviezdoslavovu a tvoj? No snad daju nejaky oznam lebo fakt nemam ani sajnu co bude treba

simonah73
8. aug 2022

tak co si pamatam, vlastne postelne pradlo a ani vankus ci paplon sa v malackach do skoliek nenosi. boli to klasicke veci ako uteracik, nahradne oblecenie v pripade nejakej nehody (obliatie vodou napr.) prezuvky a vsetko oznacene menom dietata.

simonah73
8. aug 2022

zoznam bude zverejneny na stranke skolky v druhej polovici augusta a teda ani uterak nie je treba.

mirka969
autor
8. aug 2022

@simonah73 dakujem krasne 🤗🤗

kavaba
9. aug 2022

@mirka969 Nasa nastupovala minuly rok a stacia prezuvky a pyzamo. ...a vsetky veci by mali byt oznacene menom.

silvana28
28. aug 2022

@mirka969 ahoj prosím tá našla si niekde niaky zoznam a v prihláške máš napísané od 2.9 nastup? Dakujem

andreaparty
28. aug 2022

@silvana28 zoznam uz zverejnili na stranke skolky malackej 🙂