Pediater - Malacky, Bratislava

kejty24
26. okt 2022

Dobrý deň prajem ,viete mi prosím poradiť- viem,že je s tým aktuálne problem - nejakého dobrého pediatra okolie Malacky ,pripadne aj Bratislava ,ktorý berie nových pacientov? Veľmi pekne ďakujem

larinka17
27. okt 2022

@kejty24 žiaden 🤷🏻‍♀️ Je to tu teraz obrovský problém.. skúste si v BA odvolať napr Dúbravku,Karlovku pripadne až Petrzalku.. drzim palce

andyka105
3. nov 2022

@kejty24 ono možno záleží aj na veku dieťaťa. Skúste dr. Salčíka ordináciu má aj v Zohore aj v Kuchyni, nás prijal s novorodencom.

larinka17
3. nov 2022

@andyka105 no neviem či ten Dr je vyhra my ho máme a teda ak by som mala možnosť hneď idem preč.

andyka105
4. nov 2022

@larinka17 uff tak to ma mrzi…. Aj smiem vediet preco? … ja som povedzme celkom rozmyslala ze dat len docasne niekam a ked sa otvori nemocnica Bory tak mozno prejst tam ale teda neviem ako to tam bude ci tam bude ambulancia pre pediatra a tak

larinka17
4. nov 2022

@andyka105 no zhrniem to nepredpisuje žiadne lieky len na predaj, komunikácia nič moc a dost zľahčuje choroby neposiela hneď,ale čaká a čaká.. nechodím chvála bohu často k lekárovi pretože mi lieky skôr dajú v lekárni ako on… platila som drahé krémy,do kúpeľa pretože odmietal predpísať,stále deťom nič nieje len viróza! Dávala som tam deťom karty lebo boli veľké chváli ale ja vôbec niesom spokojná s jeho ľahkým prístupom. Stačí si tu dať v skupine Malacky Dr a je tam toho napísané onom dost aj ja som tam písala stačí precitat

kejty24
autor
7. nov 2022

@larinka17 presne súhlasím s každým slovom. Tiež som u neho a chcem to zmeniť, kľudne aj do BA no nedarí sa zatial

sandra_a
12. nov 2022

@larinka17 my sme ho zmenili práve kvôli tomuto prístupu vždy len viróza a dcéra nakoniec na Kramároch obojstranný zápal pľúc

reluska
13. nov 2022

@sandra_a kamoška rovnako, po príchode z dovolenky si priniesli Covid, lekár nič, vraj len paralen, domáci crp test vysoký, odmietol predpísať ATB napriek 5dnovým vysokým teplotám, napokon išli na Kramáre, a tam zostali lekári zhrození. 2r dcérka, tažký zápal plúc.

kejty24
autor
16. nov 2022

@reluska to nemyslite vážne? To je neskutočne..mala už je lepšie? Ja by som išla aj súkromnému lekarovi ale zase 400 euro ročne na jedno dieťa je veľa..neviem kudy kam

kejty24
autor
16. nov 2022

@sandra_a a kam ste išli?

reluska
17. nov 2022

@kejty24 nás predelili do Stupavy , do múdrej sovy, boli sme tam raz. Tak neviem presne posúdiť. Jedine do BA potom.

dejna_
20. nov 2022

@reluska bože aj my k nemu chodíme a tiež by som hneď menila 🙄. Druhé dieťa som dala do Kútov a zatiaľ sa mi prístup páči, snáď to tak zostane. Ale presne ako tu píšu..pre neho nič nie je choroba ..preto keď je syn chorý k nemu ani nejdem a lieky si zháňam po rodine a v lekárni kde mi skôr poradia ..príklad pamykon to vzivote nepredpise ako keby to bolo morfium sa tváril 🤷🤦. Dieťa na preventívnej prehliadke 3 ročnej neodvážil neodmeral mňa sa pýtal na všetko ...teraz nás čaká očkovanie MMR tak som zvedavá či sa na neho aspoň pozrie a hlavne som zvedavá či mi dá výmenný lístok k ortopédovi keďže syn má evidentne zle postavenie nožičiek 🙄

reluska
21. nov 2022

@dejna_ ja tomuto nerozumiem, chcú zvýšiť platy, vydierajú...nehovorím že všetci, ale moja osobná skúsenosť s poniektorými lekármi bola negatívna. Odfláknu si prácu, a hlavne pri deťoch by mali byť dôsledný. Čo viem u neho veľa maminiek ide radšej do lekárne a poradia sa tam, lebo lekár bud povie, kúpte si v lekárni, alebo odmieta predpísať .. napr. aj taký fenistil kvapky.

sandra_a
21. nov 2022

@kejty24 k MUDr. Jenisovej, no pán doktor mal problém predpísať aj pamycon kvapky, keď som sa na ne spýtala bol dosť nepríjemný

dejna_
21. nov 2022

@sandra_a hej pamykon je smrť 😅🤫, inak fenistil kvapky sa dajú objednať z Čiech z lekárne 🙂.