Neodent Malacky

dejna_
10. okt 2023

Dobrý deň,
Chodíte niekto do neodent v Malackách.
Aký je tam prístup lekárov a cenovo ako to tam vyzerá. Teplá a niečo aj poisťovňa z úkonov.
Ďakujem

naty2020
12. okt 2023

@dejna_ chodíme na strojček, prístup úplne perfektný, odporúčam. Čo sa cien týka to neviem, ani poisťovne. Skúste si tam zavolať keď tak a spýtať sa. Ale čo sa týka prístupu tak naozaj je to úplne super.

luciah78
26. okt 2023

@naty2020 Dobry den, hladam pre dceru tiez zubara, ku ktoremu bude chodit na strojcek. Vedeli by ste mi prosim priblizne povedat, o ake naklady sa jedna, hlavne tie vstupne? Hradi vobec nieco poistovna este? Dakujem.

naty2020
26. okt 2023

@luciah78 strojček 4000e ten neviditeľný a poisťovňa nehradí nič

dejna_
autor
28. okt 2023

@naty2020 moje nervy 🙈

naty2020
28. okt 2023

@dejna_ je to normálna cena plus mínus všade 🙉

myzma
28. okt 2023

@luciah78
@dejna_ cela liecba strojcekom, cca 2 roky, klasicky 2400 eur, 3900 eur nevidelny. Boli sme 2 tyzdne dozadu. Poistovna preplaca cast, toto je platba rodica. Tak mi bolo povedané.

dejna_
autor
29. okt 2023

@naty2020 áno viem že sa tie ceny tak pohybujú ale je to naozaj strašná suma za strojček vo všeobecnosti.

axixi
29. okt 2023

Dobrý deň @dejna_ , chodíme do Neodentu odkedy vznikol. Chodili sme k Dr. Lazarčíkovej a Dr. Hrbáčikovej (ortodoncia) už keď pracovali vo Family Dental Care a boli sme celá rodina veľmi spokojní, preto sme ich nasledovali do novej ordinácie. Ja som mala dlhé roky problém, ktorý mi nevedel či nechcel nikto riešiť a až Dr.Lazarčíková mi pomohla, preto naozaj nedám na ňu dopustiť. Neviem či už majú zmluvu so všeobecnou poisťovňou, ale s Dôvera a Union už áno. Obe pani doktorky sú ozaj perfektné, veľmi dobre komunikujú, ordinácie dobre vybavené, môžem len odporúčať. Prístup k deťom úžasný, dcéra (9r) tam rada chodí, hoci sme riešili aj extrakciu zuba so zápalom na koreni, plomby aj nočný strojček, ale všetko sme dali s úsmevom. Čo sa týka cien, tak na 1 plombu si treba nachystať min. 110€ - záleží od okolností. Ale považujem to už za bežnú cenu za dobrú starostlivosť. Recepcia aj zubná hygiena takisto super ...

dejna_
autor
30. okt 2023

@axixi ďakujem veľmi pekne za recenziu. Muž už je rozhodnutý že pôjde tam.