Melír Malacky - Lucia Petrášová

11. okt 2022

Dievčatá chodíte k tejto pani kaderníčke na melír? Ste spokojné, nespali vám vlasy? Robí dosť pekný svetlý až sivý melír ale či z toho nemáte zničené vlasy? Neviete akú značku používa? A ceny má aké? Diky za každé info

terezia1105
11. okt 2022

Ja som nej bola rok spatky na čierne vlasy mi to krásne chytilo vlasy sa mi nespalili a platila som 70 e aj so strihanim vlasy mam po ramena,robil mi to super kadernik,ktorý si otvoril doma salon tak teraz chodím k nemu

autor
11. okt 2022

@terezia1105 môžem kontakt aj ja na super kaderníka? Ďakujem 🙂

terezia1105
11. okt 2022

Je na Facebooku hair simon

destra
15. okt 2022

Áno simona aj ja odporucam 👌👌

dejna_
16. okt 2022

Ja mám dlhé vlasy platila som 160€ za ombré a vlasy mám zničené ešte dnes a to je už niečo cez rok ...dala som si ostrihať 20 CM a ešte stále sú tam spálené vlasy ...vtedy používali prípravky fanola. Záleží aj akú farbu vlasov máte, a koľko bude musieť zosvetlovat

larinka17
3. nov 2022

@terezia1105 ooo Simon? Mne odpálil polku hlavy a vlasy som mala spálene určite nikdy viac

lucia9454
15. apr 2023

@dejna_ tu nejde veľa krát o značku ale o výšku oxidacneho vyvíjača (pedoxid) a ako dlho Vám to nechá na vlasoch.
Samozrejme aj aký je typ vlasov,s čím boli predtým vlasy farbené atď.
Odfarbenie z tmavej farby na bledú za jedno sedenie sa neodporúča moc,pretože áno, výsledok je celkom v pohode ale vlasy je spálený,vyťažený a postupne sa lame.