Kde sa chodíte kúpať v okolí Malaciek?

dannnea
22. jún 2021

Kam sa v okoli, ozaj tesnom chodite kupat?? Len tak po robote vybehnut na chvilku ....teda bez hodinoveho cestovania....
Je tu v okoli nejake jazero vhodne na kupanie??
Alebo bazeny s teplou vodou?

tncka
22. jún 2021

@dannnea no nepovedz mi ze nemate kupalisko v okoli😅🙈

emjee
22. jún 2021

Tento rok som nebola, ale biobazen Borovica na Kamenaku je super

barus26
22. jún 2021

@dannnea kupko Malacky ale to zrejme poznáš… Potom ako sa píše vyššie na kameňáku a veľa sa kúpu aj v M. Levaroch na rudave.. Alebo Kuchyňa, Rohožník priehrada

zuzka38
22. jún 2021

@emjee borovica nefunguje od minuleho roka pokial dobre viem

inak ja nedam dopustit na kupalisko v MA, pokial ma clovek rad kupaliska, tak za mna jednoznacne toto kualisko pomer cena, kvalita, vykon bezkonkurencie a ochotni plavcici 🙂

dannnea
autor
22. jún 2021

@zuzka38 a voda je aka asi ladova, a detsky bazenik nebyva moc preplneny? A ani tam nieje troska teplejsia voda??

lusyc
22. jún 2021

Kúpalisko, priehrada Kuchyňa, Pieskovňa Plavecký Štvrtok.

zuzka38
22. jún 2021

@dannnea normalna voda na plavanie, mensi bazenik je teplejsi ano, ale kedze je napusteny par dnik nemyslim si ze bude mat via ako 24st.
preplnene byva najma cez vikend
ale maju otorenu kapacitu 50% ize preplnene nebude tak ci tak

emjee
22. jún 2021

@zuzka38 to je skoda ☹

zuzka38
22. jún 2021

@dannnea boli sme dnes, tepla voda v detskom bazene a plavecky ma 25st., velmi prijemna voda

destra
25. jún 2021

@zuzka38 súhlasím mne sa to kupko paci omnoho viac ako tie preplenene aquaparky. Aj cenovo je super,nám sa tam paci 🙂

3tato
17. júl 2021

Ja som zobral deti pred týždňom na Rudavu, voda bola fajn, akurát zakalená - inak vyhovovala aj podľa odberov .... len tá farba. Ani ľudí nebolo veľa, schladili sme sa. Dá sa aj na priehrade v Rohožníku, môžete skúsiť aj tam, je tam aj bufet, ale inak netreba čakať nič zvláštne. Prístup do vody je lepší na Rudave, aj tie akože "pieskové pláže" ... Na Gazárke sa tento rok kúpať nedá, kvalita vody nevyhovuje.

elenak
7. aug 2021

Odporúčam za Sekulami štrkové jazero...