Kam na hríby v okolí Malaciek?

3. okt 2024

Ahojte 🙂 poraďte prosím, kam na prechádzku do lesa so zbieranim hríbov. Vôbec to tam nepoznám. Ideálne keby napíšete kde presne zaparkovať a ktorou cestičkou ísť do lesa, pripadne kadiaľ sa vratit aby sme nezabludili 😅 ďakujem 🩷

bublinka1426
3. okt 2024

to ma zaujima ci niekto prezradi kde.

autor
3. okt 2024

@bublinka1426 akože mne nejde o to aby mi niekto prezradil kde ma tajné miesto aby som to vyzbierala 🙂 skôr ide o prechádzku, nájdenie možno zopár hríbov, nech ma malá zážitok, ze sme boli s košíkom na hríboch v lese😅

jana_eyre_2
3. okt 2024

Kedysi sme chodievali s kamarátkou k studienke, zaparkovali pred dedinou a prešli blízky les..

ja nemám odvahu zbierať hríby bez odborníka, ale ona sa vyznala.. bolo to super, dodnes sleduvavame s deťmi hríby v lesoch, len ich nezbierame.. neverím si v tom.. napríklad takú bedlu sme nasli aj v okolí sv.jura..

sim_13
3. okt 2024

Lesy smerom do Studienky, Pernek - to sú asi také najvyhľadávanejšie miesta kde vidím milión áut keď tadiaľ prechádzam. Prípadne smer Gajary, Jakubov a okolie.

bublinka1426
3. okt 2024

studienka je obliehana tam chodi vela ludi

autor
3. okt 2024

@sim_13 a prosím ta kde sa dá zaparkovať? Niekde v dedine ci pred dedinou pri lese? Nebola som tam nikdy 🙂
@bublinka1426
@jana_eyre_2 ďakujem baby, tak asi do studienky pojdeme

hederamonstera
3. okt 2024

Aj u nas v laksaroch mozes ist, je to dedina za studienkou. Proste cele toto uzemie je zamorene lesmi a ludmi v nich😃 zaparkovat mozes hocikde, aj pri bocnych cestach v lese, napr ta cesta pred studienkou z malaciek. Je tam toho hodne, uz uvidis aj postavat auta.

sim_13
3. okt 2024

V lesoch máte vjazdy kde stoja autá, na niektorých miestach už aj provizórne "parkoviská" pre hubárov. Záleží kam by ste chceli ísť. Ak smerom na Studienku máte tam viacero vjazdov do lesov, kde viete nechať auto a to isté platí aj pri druhých lesoch v iných lokalitách. Treba ísť pomalšie po ceste, prípadne kde uvidíte auto kľudne pri ňom môžte zastať.

autor
3. okt 2024

@hederamonstera
@sim_13 ďakujem baby za podrobné vysvetlenie 🩷😊🙏 dlhé roky chodievam do žiaru a tam presne viem kde co a kadiaľ ísť cez horu/les, ale inde som nikdy nikdy nebola. A teraz sa mi už s malou nechce trepať 3 hodiny autom 😅