Kaderníctvo salón Harmony Malacky

4. júl 2022

Baby v Malackách kaderníctvo v salóne Harmony je dobre? Spokojne ste? Bola som zhruba pred polrokom v AFK u pani Lucia a nebola som spokojná, melír úplne zlý, spálila mi vlasy, teraz som si ich ako tak dala do poriadku a hľadám fajn kaderníctvo, prosím poraďte ďakujem vám 🙂 kľudne aj iné, nemusí byť Harmony, to ma napadlo lebo vždy keď idem okolo tak plno ľudí 😀 ďakujem

dejna_
13. júl 2022

Aj mne v Adi odpálili vlasy 🤦😬 a ešte výsledok ani nebol taký ako sľubovali...a na záver ta suma ktorá by postavila zo stoličky aj mŕtveho 165€ 🙈 prvý a posledný krát ...salón Harmony nepoznám 😬 ale

autor
15. júl 2022

@dejna_ a je vôbec v MA nejaké schopné kaderníctvo alebo v okolí? Nechce sa mi dochádzať až do BA 🙁

dejna_
15. júl 2022

Popravde netuším 🤦 ja som bola na posledný u kaderníčky a presné som jej povedala ako chchem ostrihať a úplne ma ostrihala zle ...jediná ktora má ostrihala podľa mojich predstáv bola pani Jurkovičova z veľkých Levar ale nebola som u nej fakt dlho vyššej roka kvôli korone, neviem či ešte robí ..má kaderníctvo vo veľkých Levaroch a predtým pracovala v sieti kaderníctiev v Nákupných centrách v Ba. Ona jediná mi urobil strih, farbu a vyfukala podľa mojich predstáv.

reluska
18. júl 2022

ja som bola v Elegance v AFK na farbení 2x a účes na svadbu, a bola som spokojná

lucia4
18. júl 2022

skúste v Rohozniku kaderníctvo Marta - Marta Martinkovychova

baruska666
19. júl 2022

@lucia4 v Stupave salon Eva. Ak chcete, pošlem vám číslo.

lucia4
19. júl 2022

@baruska666 zle ste označila 😉, ja nehľadám

baruska666
19. júl 2022

@lucia4 ospravedlňujem sa 🙈

silvia1908
21. júl 2022

Skuste ked tak Salon Adam V hoteli Atrium - 0918814873

biolady
22. júl 2022

Adka z V. Levar je naj. Ale bola som spokojna aj u Karin - KP haircare v MA. K nej som chodila na farbenie asi 2 roky a robi aj pekne balayage. Najdete na instagrame.

lesiaoldi
3. okt 2022

Pink studio Malacky, budova "oproti" okresnému súdu, ta polyfunkčna... Tiež som dlho hľadala, žiadna mi nevedela.urobit z.hnedych vlasov spinavy blond, robí krásny mikromelir...

autor
3. okt 2022

@lesiaoldi a cena prosím?

lesiaoldi
3. okt 2022

Za mikromelir som platila 95 eur ale dávala som si robiť extra husty a mam dosť husté vlasy

autor
3. okt 2022

@lesiaoldi paráda, super cena 🙂 v BA klier kamoška nechala cez víkend 160eur a vlasy donicene suché bez života

lesiaoldi
3. okt 2022

Hej na mikromelir dobra cena, a je fakt šikovná ta kaderníčka.. odporúčam... lebo Malacky inak cista katastrofa.. ja som si pochodila pol Malaciek a jedna horšia ako druhá:D