Fyzioterapeutka v Malackách

baruska666
12. júl 2021

Prosím vás viete mi poradiť dobrú fyzioterapeutku (nie pre deti)
Dakujem

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baruska666
autor
12. júl 2021

@hazelgracegus okolie MA

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika3111111
12. júl 2021

@baruska666 skúste pani širočkovu v Stupave , ma aj deti a myslim že aj dospelých rieši , skúste sa spýtať priamo nej

baruska666
autor
12. júl 2021

@kika3111111 ďakujem, skúsila som jej napísať mail. 😉

oktobermimi
28. júl 2021

@baruska666 mozem poprosit na nu kontakt?🙃

baruska666
autor
28. júl 2021

@oktobermimi nech sa páči 😊 ja k nej idem zajtra na cvičenie.

oktobermimi
28. júl 2021

@baruska666 si zlata dakujem 😊 staci jej zavolat alebooo treba od obvodneho ziadanku

baruska666
autor
29. júl 2021

@oktobermimi stačí jej zavolať 😊

laila18
29. júl 2021

@baruska666 ahoj a ako si bola spokojná? a môžeš povedať aj s akým problémom si tam šla? ja po pôrode musím dať nejako dokopy distazu, brucho...a tu v okolí MA fakt nič nie je

baruska666
autor
29. júl 2021

@laila18 ja mam hyperlordozu. Pani nieje zástanca pravidelných návštev, je rada ak človek cvičí aj doma, ale ja som veľmi spokojná, poukazovala mi cviky, vysvetlila všetko do detailov, skontrolovala mi aj diastazu a za 2 týždne sa mam ozvať a prísť opäť... Naozaj som spokojná a nadšená z jej prístupu...

oktobermimi
29. júl 2021

@baruska666 takze doporucujes?
Kolko je u nej.poplatok.

kika3111111
30. júl 2021

@baruska666 som rada že si bola spokojná. My sme chodili s dcérkou k nej. Sú na ňu rôzne názory na internete (že je arogantná atd) ale podľa mna je veľmi múdra žena . Presne vie čo hovorí, čo s čím súvisí. Ma kopec rokov praxe

baruska666
autor
30. júl 2021

@oktobermimi za cvičenie som platila 15 eur, masáž je tuším 20

@kika3111111 mne nepríde vibrc arogantná, a naozaj je vidieť ze sa vyzná... Aj za môjho ročného syna sme sa rozprávali a vysvetľovala mi kopec veci.

oktobermimi
30. júl 2021

@baruska666 to ieje vela🥰

martina_malacky
10. aug 2021

@baruska666 my sme u pani fyzioterapeutky boli ked mala dcera cca 6mesiacov. Z vlastnej skúsenosti by som ju k tak malym detom neodporucila. Vobec s nou nevedela pracovat. Dcera plakala a na pani bolo vidno ze jej to vadi. Nehovorim nic o jej odbornosti- urcite sa vyzna len teda k malym detom asi nie. Na mna neposobila velmi sympaticky.

tvoriva_dusa
14. júl 2023

@martina_malacky presne túto istú skúsenosť môžeme potvrdiť obaja s mužom. Pani najprv hodinu venovala diagnostike, pricom sa neustale viackrat opakovala. Za plačom 3 mesačného dieťaťa, pani hneď videla precitlivenosť dieťaťa a neváhala rovno prísť k otázkam, či aj my rodičia sme ako deti prehnane reagovali na podnety! Čudovala sa, že sa dieťa neukludnilo, keď naň hodila látkovú plienku. Stále vzdychala, že dieťa nie je kľudné. To isté sa opakovalo na druhej návšteve, pričom jasne povedala, že nevie čo robiť ďalej. Vraj robí s deťmi, ktoré sa vyvíjajú dopredu a spolupracujú. Toto povie na 4-mesacne zdravé dieťa, ktorému nič nie je, iba ma torticollis?