Bývanie s výhľadom na Plavecký hrad

10. sep 2021

Ahojte boli sme na výlete na plaveckom hrade (sme z BA) a plánujeme kúpiť dom na Záhorí. Z akej dediny je šanca kúpiť pozemok alebo aj dom s výhľadom na tento hrad? Neskutočne krásne prostredie, príroda a aj dostupnosť do MA a BA 🙂

lenitta007
10. sep 2021

Ahoj, my bývame v Plaveckom Podhradí, tiež sme sa sem dosťahovali z mesta minulý rok, záhradu a terasu mame otocenu smerom k plaveckému hradu, takže ho vidíme celý deň, aj Malé Karpaty a ten výhľad je naozaj bomba. A kľudne aj tu sa dajú kúpiť pozemky, stále sa robia nov eparcely, aj sa tu stavia, teraz tu akurát pri nás zase začali stavať domy, čo budú na predaj, teda už aj sú, aj keď ešte nie sú postavené.

autor
10. sep 2021

@lenitta007 ahoj, ďakujem, aj manžel hovoril, že poriesime zrejme Plavecké Podhradie, zatiaľ aj ceny sú pomerne prijateľné za pozemky, tak bude môcť byť väčší dom 😃 a ten výhľad, už nech sme tam 😍

lenitta007
10. sep 2021

My sme spokojní, je to kľudná dedina, jasne, ze nie všetko tu nakúpime ci vybavíme, ale za tu blízkosť nádhernej prírody to stojí 😊🌲🌳☀️ ak budeš chcieť niečo vedieť viac, kľudne napíš aj správu 🤗

caran
1. okt 2021

Ahoj pracujem v projekčnej kancelárii kde sa práve zaoberáme výstavbou domov v Plaveckom podhradí , narazila som na toto náhodou tak sk by si mal záujem kľudne nápis , práve sa chystáme stavat obytnú štvrť v plaveckom podhradí v krásnej lokalite 🙂

autor
10. feb 2022

@caran ahoj v kuchyni nebudete stavať ? Máme záujem skôr od dedinku Kuchyňa - ďakujem za info

danielakra
13. júl 2024

@lenitta007 dobrý deň, zaujímalo by ma, ako riešite školu a krúžky pre deti. V Plaveckom podhradí je myslím ZŠ len pre 1.-4. ročník. dakujem

lenitta007
14. júl 2024

@danielakra dobry den, ja tam uz nebyvam, ale do Zš chodia deti vacsinou do Solosnice, v Pl.Podhradi nie je ziadna skola, ani 1-4., ta sa zrusila uz dost dabno, je tam iba Mš. A krúzky uz skor v Ma.

autor
14. júl 2024

@danielakra ani my sme tam nešli nakoniec bývať lebo pre deti tam ozaj nič nie je. My sme kúpili pekný byt v Malackách nakoniec a spokojnosť. Jasné, že dom je dom ale deti sú na prvom mieste u nás.

danielakra
14. júl 2024

@lenitta007 @autor ďakujem za odpovede. Muž to tam má veľmi rád, teraz našiel domček na predaj ktorý sa mu veľmi páči. My máme 4, čoskoro 5 detí. ja si to popravde tiež neviem predstaviť, ked tam nie je ani ZŠ....

autor
14. júl 2024

@danielakra pokiaľ môžete byť žienka v domácnosti tak sa to dá, voziť deti hore a dole ale za mňa to nie je ono. Môj si to tak predstavoval, že však on zarába krásne a ja môžem byť žienka domáca ... Ja som sa rozplakala ... Takže pochopil, že takto to asi nechcem 😀

danielakra
14. júl 2024

ja robim z domu ako vytvarnička. takže to by som mala rovnake. ALe tiez potrebujem kontakt s ludmi, neviem si predstavit stravit pol dna v aute/autobuse rozvazanim.