Bilingválne gymnázium Malacky

16. feb 2022

Ahojte ďalší rok sa dcéra chystá skúsiť prijímačky na bilingválne gymnázium v Malackách. Neviete či je veľký nápor alebo sa dá v pohode dostať? Je to dobrá škola? Ak chodia vaše deti budem rada ak podáte info so spokojnosťou alebo nespokojnosťou. Ďakujem všetkým

janulkama
17. feb 2022

Ahoj, moj syn sa hlasi teraz z 8 rocnika, minuly rok bolo 72 uchádzačov, ale otvarali 2 triedy. Tento rok idu otvorit len 1 triedu a obavam sa, ze sa tam nedostane. Velmi by sa ale chcel. Len z jeho triedy sa hlasia traja, takze ich bude asi vela.

autor
17. feb 2022

@janulkama tiež sa bojím že tam bude natresk. Berie sa do úvahy aj priemer známok? Ak áno od ktorého ročníka? Moja tam tiež chce veľmi ísť, ona po anglicky perfektne, má ju od školky, seriály pozerá v angličtine, keď príde švagor z Londýna s ním len po anglicky... No tiež sa obávam že sa nedostane nejde jej veľmi slovenčina - diktáty

janulkama
17. feb 2022

Na bilingvalne sa nerobia klasicke prijimacky, kludne pozri stránku, maju tam aj testy z minuleho roka. Urcite sa berie aj priemer, ja som uz poslala prihlasku a boli tam dane znamky od 5 ročníka aj polrocne. Myslela som, ze len koncorocne sa beru do uvahy.