Kúpanie v Maďarsku s deťmi

lenuska9999
8. jún 2022

Viete mi poradiť prosím nejaký typ na kúpalisko alebo aqua park v Maďarsku, ktoré je vhodné pre deti a co najbližšie k slovenským hraniciam ? Najlepšie by bolo , keby tam bolo aj nejaké ihrisko, pripadne nejaká smykalka do vody a nie úplne studená voda

melanta
8. jún 2022

Najbližšie k slovenským hraniciam odkiaľ? Z BA, z KN, z KE? To je totiž sakra rozdiel.

lenuska9999
autor
8. jún 2022

@melanta napr z KE, som z východu

vikusjk
8. jún 2022

@lenuska9999 Ardo Sarospatak, boze neviem, ako sa to pise po madarsky, my sme to volali len Ardov. Tam je termalne kupko, ale je to teda od KE dalej. Ak by si bola z okresu TV, tak je to fajn.
http://vegardofurdo.hu/

melanta
8. jún 2022

Podľa profilu si z BJ, tak smerom od KE na juh v Miskolctapolca sú jaskynné kúpele, tie sú super, ale teda nie je to až tak pre deti zaujímavé. Ale je v tom istom meste aj nové kúpalisko Ellipsum, tak sú aj tobogány. A potom v Budapešti je okrem množstva kúpeľov aj Aquaworld Resort Budapest, to je pre deti mega podľa mňa. Nie je to síce až tak blízko, ale zase okrem kúpaliska si tam viete urobiť aj výlety po meste. Je tam veľká ZOO a kopec pamiatok.

katinka71
8. jún 2022

@lenuska9999 Nyiregyhaza,Tiszaujvaros ,v Egi je pekne

tosomja
8. jún 2022

My chodíme do Nyíregyháza, je to asi 2,5 hod v TV. Ale chodíme väčšinou na víkend, spojíme to so zoo.

lenuska9999
autor
8. jún 2022

Ďakujem všetkým za odpovede, idem pozrieť 🙂

sun_shine_2020
8. jún 2022

@lenuska9999 pozri Hajdúszoboszló 🙂

ildiko36
9. jún 2022

@lenuska9999 vyhladaj galériu na Demjen je to ca 7km od Egru