Kúpanie v Maďarsku

kilimi
24. júl 2022

Ahojte ktore kupalisko odporúčate v Madarsku pre 20mesacnu dceru. Sme z Kosic. Dakujem 🙂

oblecenie99
24. júl 2022

@kilimi Tak najbližšie máme asi Tiszaujvaros, možno aj Nyíregyháza a niekto minule písal,že po diaľnici relatívne rýchlo aj Zsóri (to je v Mezokovesde). Veľmi obľúbené sú aj Ardó (to je v Sarospataku) či Kisvarda, ale tieto sú malé kúpaliska, a čo som videla recenzie od mamičiek z južného zemplina,tak vraj hlava na hlave aj cez týždeň a nič moc čistota. Osobne takéto miesta obchadzam oblúkom, najskôr pôjdeme, až keď malý už bude mať aký taký zážitok a spomienky.. za mňa najhoršie strávený voľný čas a mám pred očami to všetko, čo v tých horúčavách môže tak malé dieťa v bazénoch pozbierať 😵‍💫 Ja mám dva a pol ročného, a moja skúsenosť je, že s takými malými deťmi je fajn skôr si zaplatiť na viac dní niečo blízko (Šírava, alebo na Vínnom celkom slušný hotel Vinnay,) ma zabezpečený denný spánok, veľa vyletov po okolí, prechádzok, ked už kúpanie,tak Thermalpark, ktorý tam je a nemusím sa ráno baliť a vláčiť polku bytu zo sebou.. ale keď sa pýtaš ozaj na HU, tak vyššie spomenuté sú také najviac obľúbené a tuším aj najbližšie ku KE 🙂

michaela_t_
29. júl 2022

@kilimi My sme dosli akurat z 2dnoveho pobytu z Kisvardy s 11mesacnym a 3rocnym a bolo super.Vynikajuco.Aj malicky aj starsi sa vyblaznili vo vode.No odporučam isť mimo vikendu,je menej ľudí.Aj keď už sme boli aj tento rok v sobotu.No najviac ľudi je v nedeľu a celkovi vikendy su plne všade na každom kupalisku.Ak hľadate aj ubytovanie,urcite odporucam hned po ceste pri Kisvarde Barati Vendégház Kékcse,majitelia uplne priatelsky super pomozu so vsetkym,izby ciste,priestranne,kazda s vlastnou kupelnou,velka kuchyna,wifi,pre deti na hranie,vedia aj postielku poskytnut a dohovorit sa da so synom po anglicky prinajhorsom cez translate aj :D