Jaskynné kúpele Miskolctapolca

bobsent
18. júl 2022

Dobrý deň, boli ste niekto prosím v nedávnom čase v jaskynných kúpeloch Miskolctapolca v Maďarsku? Ako sa Vám páčilo,nie je to veľká masovka (recenzie sú rozporuplné🙂 Dá sa platiť iba forintami?
Alebo má niekto iný typ na kúpanie v tejto lokalite (bližšie k SR), nie niečo typu Tatralandia a pod🙂tomu sa chceme vyhnúť...
Ďakujem

sonicka96
18. júl 2022

My sme tam boli minulý rok v novembri? Tuším tak.... Ale pre mňa tam bola studená voda:( ľudí bolo málo takže to nevadilo. A platili sme kartou🙂

melanta
18. júl 2022

Kartou sa dá platiť, kúpele sa mne osobne celkom páčia, nie je to topka, ale v pohode, choďte. Čo sa masovky týka, sú prázdniny a leto, takže určite bude masovka. Tam aj všade inde. My na takéto miesta chodíme primárne mimo leta a cez týždeň.

silvusa123
18. júl 2022

@bobsent ja som tam bola ..no akože ale voda bola studená pre niekoho to môže byť zážitok že sa kúpe v jaskyni ale tam sa nedalo ani zaplávať museli ste ísť s prúdom vody kde sa všetci pchali .. no už by som tam nešla :D

anjelikdianka
18. júl 2022

@bobsent krásné jaskynné kúpele je aj v DEMJÉNE pri Eger.Je to väčšia ako v Miskolci.Ak chcete isť do Miškolca tak tam je Miškolctapolci nový Aqapark Ellipsum.