Budapešť - výlet

kristiii
8. júl 2023

Ahoj. Dnes sme si zajednali ubytovanie v Pešti na 4 noci. Chcela by som poprosiť o nejaké tipy na výlety. Idem so synom (13) a maminou, takže kľudne všehochuť. Zatiaľ nás okrem historického centra zaujali Tropicarium prípadne zoo, ruské kolo, plavba loďou, aquapark, reťazový most, možno múzeum ilúzií..

renatka100
8. júl 2023

@kristiii neviem aky termin mate ale cirkus je tiez super, dalej este cesta elektrickou po nabrezi je pekna - vidite vsetko pekne bez chodenia

kristiii
autor
8. júl 2023

@renatka100 ďakujem, termín máme prelom jul-august

renatka100
8. júl 2023

@kristiii neviem ci v tom case byva cirkus, treba pozriet ich stranku

natall113
8. júl 2023

Margaret Island, Rybárska bašta, námestie hrdinov, múzeum čokolády, budinsky hrad, zámok vajdahunyad aj z parkom, na námestí odporúčam gelarto rosa čo je strašné dobrá zmrzlina v tvare ruže

kristiii
autor
9. júl 2023

Ďakujem baby za tipy, popozerám a uvidíme čo všetko postíhame.

kristiii
autor
9. júl 2023

@natall113 wow, tá zmrzlina vypadá super, tú by som si dala aj hneď 😍

natall113
9. júl 2023

@kristiii určite skúste, keď tam budete ja som v Budapešti často a veru neobidem ju ani v zime 😀

renatka100
9. júl 2023

@kristiii byva tam velmi vela ludi v rade aj na hodku v lete

kristiii
autor
9. júl 2023

@renatka100 tak to aby sme sa obrnili trpezlivosťou, ale nevadí.
@natall113 baby ak by ste mali aj nejaký tip na nejaké dobré jedlo, budem rada. Presne takéto osobné skúsenosti hľadám. Kam sa oplatí zájsť alebo vidieť a čo naopak kľudne vynechať. Aj keď je mi jasné, že to je prudko individuálne.

renatka100
9. júl 2023

@kristiii trofea restauracia all you can eat

kristiii
autor
9. júl 2023

@renatka100 ďakujem, jedna ani nie je ďaleko od nášho ubytovania

elenajezova
9. júl 2023

Margitin ostrov.

terina25
9. júl 2023

@kristiii chodime pravidelne do budapesti. Videli sme skoro vsetko spomenute. Za 4 dni a v tych horucavach ale neviem ci sa vam bude chciet chodit po vsetkych pamiatkach.

kristiii
autor
9. júl 2023

@terina25 hold, chce nechce, vtedy mám dovolenku, tak to tak vyjde. Minulé leto sme sa v takom čase "modlili", aby sme boli obehnúť Prahu a bolo úplne super. Snáď to "vyjde" aj toto leto.

natall113
9. júl 2023

@kristiii Hungarikum Bisztró, Paprika Vendéglő,
Ildikó Konyhája,Kívánság kifőzde, NOOR Lounge & Restaurant, Cafe Frei, babel, Gettó Gulyás,A Presto
Toto sú také moje obľúbené