Balaton - autokamping

modrykolibrik
18. júl 2023

Dievcence tie co ste boli na balatone v autokampingu co vsetko ste si brali? Ideme s muzom prvy krat autom tak ci by ste mi poradili co si zobrat. Dakujem moc

olivierko229
18. júl 2023

@modrykolibrik ahoj, tak normalne, co na camping 🙂 my sme boli v Tulipan Bungalow Camping resort, toalety ok, papier bol, sprcha tepla, mydlo vlastne si vezmite, kuchynka bola, aj pracka (nepouzili sme ju) akurat voda nebola pitna. Ale napustili sme si na plazi nedaleko, tam bola fontanka na vodu. Vies sa pripojit na elektrinu, za poplatok, my sme to neriesili, spali sme vlastne cestou k a od mora po jednej noci.

modrykolibrik
autor
18. júl 2023

@olivierko229 a boli ste v stane?

olivierko229
18. júl 2023

@modrykolibrik ano 🙂 v nasom kempe bolo miesta habadej. Zaparkovali sme kde sa nam pacilo a rozlozili stan. Odtial sme mali 700 m na plaz Gyenesdias. Vsade piesok, kopec detskych preliezok, kolotoce, deti spokojne 🙂

modrykolibrik
autor
18. júl 2023

@olivierko229 a tam je kuchynka ze sa tam da navarit?

olivierko229
18. júl 2023

@modrykolibrik no teraz si nie som ista. My sme nevarili, tak neviem..tu pracku som si vsimla, to varenie fakt neviem. Da sa im napisat mail, ak teda zvazujete ten isty camp. My sme si cez ich stranku robili rezervaciu, a potom som im pisala, ci sa da platit v eurach, lebo neda sa kartou. Pisala som im mail v anj a odpisali v nem 😄 inak anglictinou velmi nehovoria. Rukami nohami sme sa zdohadali 🙂

modrykolibrik
autor
19. júl 2023

@olivierko229 a nevies ci sa tam da grilovat?

olivierko229
19. júl 2023

@modrykolibrik to asi ano, su tam take domceky na grilovanie http://www.bungalowcamping.hu/en/Gallery

modrykolibrik
autor
1. aug 2023

@olivierko229 ahoj ako ste to mali s wifi? Mi sme v Aranypart camping dali nam pristup na wifi ale stale vypadava a teraz dokonca napisali ze na nas nie je napisana wifi. Mame pobyt od piatka do stredy.

olivierko229
1. aug 2023

@modrykolibrik no mali tam wifi, ale my sme ju neriesili, mali sme obaja data v mobile, tak neviem. Boli sme dalej od hlavnej budovy, takze predpokladam, zeby to nebolo nic moc