Vesta na plávanie - máte skúsenosť?

brnka
14. júl 2010

V e-shopoch som videla neoprenove vesty na plavanie, mate s tym niekto skusenosti? Je to dobra vec alebo len vyhodene peniaze? Alebo radsej kupit lacne rukavniky a plavacie koleso?

brisilda
14. júl 2010

@brnka ahoj ja som mala klasika nafukovaciu vestu na plavanie je to uzasna vedć ked babo nevie plavat teraz uz plavat vieme a vestu nepotrebujeme podla mna netreba kupovat zbytocne drahe veci staci nafukovacia vesta a alebo rukavniky 🙂 no najlepsie je dieta co najskor naucit plavat takym sposobom ze sa najskor nauci skakat do vody a vynarat plavanie uz potom uvladne jedna radost 😉

jespera
14. júl 2010

@brnka osobnu skusenost este nemam, ale podla mna naco zbytocne vyhadzovat peniaze, neviem sice ake mas stare dieta, ale predpokladam ze same sa kupat nebude a tiez nebude plavat kilometre, a na take clapkanie ..my sme vyrastli na klasike a sme tu,, podla mna je dolezity aj dozor vo vode, nie vsetko je vesta . moj nazor

atrami
14. júl 2010

Podľa mňa vzhľadom na vek vyhodenie peňazí. Určite nebude bez vašeho dozoru. Takže stačí nafukovacie koleso, rukáviky, vesta.

matulienka7
18. jún 2014

My pouzivame plavacie koleso Swimtrainer a deti ho miluju. Ucia sa v nom plavat, citia sa v nom bezpecne a uzivaju si volnost pohybu vo vode 🙂

lulla_m
Autor odpoveď zmazal
Zobraz