Večerný plač 6 týždňového drobca

vinnienka
19. okt 2012

Ahojte,chcem sa opytat ci mate skusenosti s vecernym placom. Drobec ma 6 tyzdnov a uz asi 3 tyzdne pravidelne okolo pol siestej (o siedmej kupanie ) a potom po kupani spusta srdcervuci plac.trva to asi 20 minut a potom sa prisaje k prsnikua spokojne papa a potom spinka.nechapem co sa s nim deje,lekarka povedela ze to prejde ze treba vydrzat,len mne totrha srdce ked tak place. Dik za rady

zuzanajd
19. okt 2012

Ahoj moja mala ma uz konecne rok, ale ked bola uplna malinka tak to bolo ovela horsie ako u vas. Ona zacala plakat okolo desiatej a prestala asi okolo druhej nadranom. My sme boli pravidelne na pohotovosti, pretoze sme nevedeli co jej je. Ale to bol taky plac aky somm v zivote u dietata nepocula. Zrazu len pokrcila nozickami a zacala plakat. Akoby mala nejake krce. Chodili sme po roznych vysetreniach a nikde nic nezistili. Nakonec mi nasa lekarka povedala ze to treba len vydrzat, ze to prejde. A aj preslo. Dnes ma rok a uz to nerobi. Nieje sice najlepsie dieta, ale ten plac pominul asi okolo 8 az 9 mesiaca.

carodejnica
19. okt 2012

@vinnienka poznáme, pozri tento článok - http://dojcenie.wordpress.com/zivot-s-dojciatko...
🙂 😵

something
19. okt 2012

@vinnienka Ahoj. Ja mam doma to iste od cca takeho isteho veku ako vy. My chodime o tej piatej z vonku a kupat sa chodime o 19.00. Mezditym sa raz napapa a ja to pripisujem tomu, ze je uz unaveny. Kedysi plakaval uz od 18.ako pises ty az kym sme sa nesli kupat. Teraz ked uz vnima co sa okolo neho deje tak niekedy place len 10-15min.Dokazem ho uz nejako zabavi. Tak sa ideme okupat a potom zase kym som ho obliekla a kym sa dostal k prsu tak rev. A potom pekne zaspi 🙂 Vravim, pripisujem to tomu, ze uz je strasne unaveny. A teraz uz si aj ocka sucha ked ho obliekam, takze to asi bude tak. Veru aj mne to trha srdca ked mu idu hrosie slzy ale to babetko nic ine nevie...Zatial to nepreslo a to mame 3 mesiace 🙂 Inak ked sa to stalo prvykrat tak som bola hotova...nechapala som co mu je...

something
19. okt 2012

@carodejnica Jej aky fajny clanok...Dakujem aj ja 🙂

andelok
19. okt 2012

@vinnienka Ten clanok, co ti poslala @carodejnica je fakt paradny, odporucam...my sme sa podla neho tiez riadili a odvtedy sa nase vecery zmenili z uplakanych na prijemne....satka/nosic k tomu dopomohli najviac. drzim palce 😉

vinnienka
autor
19. okt 2012

Dakujem za vase ohlasy,aj moja mamina mi radila,aby som ho kupala,skor,mne sa to zdalo take nemyslitelne ten cas ked sa teraz kupeme o tejsiedmej sa mi zdal byt idealny a teraz pozeram,ze aj v tom clanku to tak pisu,aby sme cas plakania prespali a kupali skor. Len terwz sa bojim,aby si drobec neotocil svoj rezim,lebo az s vynimkou placu vecereneho,tak ma celkom pekny rezim,ktory nam vyhovuje...je to asitaky zacarovany kruh...

something
20. okt 2012

Toho sa bojim aj ja. Priatel vravi, ze preco sa snazim si to prisposobit sebe. Asi to fakt treba prisposobit babetku. A preco sebe? Lebo aj mamina musi byt vyspata aby sa mohla babetku venovat naplno... 🙂
@vinnienka

vinnienka
autor
31. okt 2012

Tak uz smevyskusali aj skorsie kupanie,hned ako zacal plakat tak sme ho isli okupat,kym sme ho kupali bol ako anjelik a potom ako sa mu zachcelo,raz plakal raz neplakal po kupani.takze ani zmenou rezimu sa to nevytratilo.on proste chce plakat a nic mu v tom nezabrani.pevne nervy prajem,ak na nieco pridete este dajte vedier.dik

stronza
5. nov 2012

my sme tým prešli tiež a okolo 3mesiacov to prestalo, koliky?