Udrie si hlavičku, keď ju držím na rukách

gledis
21. okt 2011

Ahojte, stáva sa to aj vám že ked máte svoje bábo na rukách tak sa sem-tam mykne alebo nečakane hodí a udrie si hlavičku o vašu hlavu.Už ma to hnevá ale nedá sa to ustriehnuť je to vždy taká rýchlovka.Neviem či ju to bolí ale zdá sa mi že ona si to ani nevšimne rehoce sa ďalej ale mna normálne ešte chvílu riadne bolí to miesto na hlave, nie je možné že ked to mna bolí ju nie.Bojím sa aby si neublížila aj ked čakám ešte aj väčšie údery ked sa budeme učiť chodiť a to ma asi porazí ked sa uderí.

adinkag
23. nov 2011

Ak by ju to bolelo tak by ti pekne plakala aj nasa to robi a neriesi ze picla mna alebo tata do hlavy ona sa smejka na okolie a neriesi 😉 viem ze si par krat svihla hrkalkou ked sa nou zahanala a to tusim o nas vedela cela bytovka jak spustila hehe

seminkads
23. nov 2011

naša malá sa naučila robiť Barany buc-mňa bolí hlava asi viac ako ju, poviem ti, sú to riadne šlehy, a ona sa na tom rehoce 😀 , minule sa mi tak buchla do steny keď som ju držala na rukách-mykla sa, náraz a rehot.keby ju to bolelo tak plače, neboj 😀

mamabiba
24. nov 2011

neboj neublíži si. Ak by áno, tak by plakala. Moja mladšia mi to robila prvé dva mesiace. Staršia si doteraz hoci kde udrie hlavu a dosahuje výborné výsledky v škole 😀 😀 😀 . Neboj ešte sa nastrachuješ, keď začne chodiť. To bude modrín, úderov a pádov 🙂. Dcéra kamarátky má teraz 11 mesiacov a barany robí hrozne rada. Musíme dávať pozor a uhýbať hlavou, lebo nie ju, ale nás to bolí neskutočne a ona má z toho nesmiernu zábavu.