Učiaca veža

ja_ka
21. apr 2023

Ahojte😊...
Poraďte🙏... Chcem kúpiť mojej skoro ročnej neterke učiacu vežu na narodeniny, no nemám šajnu akú 🤔...
S ktorou ste boli vy spokojný ?
Ďakujem za každú odpoveď 😘

zuzanka.zuzu
21. apr 2023

najlacnejšiu. a najskladnejšiu 😀 žiadne čačky navyše. (aj detská stolička je najlepšia obyč.biela ikeácka)

nikasmile
21. apr 2023

@ja_ka Emika Krupina. Vyrábajú ich v rôznych farebných prevedeniach.

evica17
21. apr 2023

@ja_ka spytala by som sa mamicky radsej, je to celkom drahe a ci to vyuziju, a ake si ona predstavuje ? ale neviem odkial ste, ale v liptovsekj luznej pan vyraba taketo drevene veci, mozem dat kontakt ak tak. len si bud etreba pre to prist osobne

andreatytler
21. apr 2023

@ja_ka Znacku neporadim lebo nezijem na Slvensku, ale najlacnejsiu urcite nie.
Hlavne nech je stabilna. Deti sa velmi radi na nu vesaju z vonka alebo sa prehnu cez zabradlie ked su v nej a zletiet z tej vysky na dlazku nie je nic prijemne.
Inac je to najlepsia vec co som pre dieta kupila. Ohromne to ulahcuje zivot. Syn ma takmer 3.5 a je v tom v kuse od momentu co vedel chodit. Nam sa da upravit platforma na ktorej sa stoji tak ze sa posuva dole a tym padom je to stale bezpecne lebo to rastie s dietatom.

domiklik
21. apr 2023

@ja_ka výškovo by mala sedieť k výške kuchynskej linky, rastúca, zaoblené hrany, zdravotné nezávadné farba (niektoré deti to hryzu) cca 60 eur, aby to aj nejako vyzeralo...

bluemoon24
22. apr 2023

@ja_ka kdyby jsem si mohla vybrat nezavisle od financi, byla by to petinka_furniture i s activity board 😅

januska999
25. apr 2023

@ja_ka my sme malému kúpili zoody a som spokojná 🙂

freckled_cat
26. apr 2023

Odporúčam Utukutu, je super.