Trojročný syn žuje oblečenie. Prečo to robí?

sylvia217
16. jan 2015

Zdravím zienky.. Môj maly skoro trojročný syn si začal žuť rukavi na tričkách, golier okolo si dôkaze tak vyzúvať, ze to vyzerá ako mokrý Podbradnik.. Robí to asi týžden.. Neviete prečo to môže robiť?? Na nete som nic nenašla.. Vďaka..

maslenka47
16. jan 2015

@sylvia217 nezobrala si mu nahodou cumel?

sylvia217
autor
16. jan 2015

Práveze nie.. Cumel nema od roka..

siska53
16. jan 2015

@sylvia217 aj moji to obcas robia,ze si zuzlu oblecko (cumel nikdy nemali,vypluvali ho). A ja som si ako 9-10r.cmulala na jednom konkretnom svetri gombik. Pripominal mi cukrik..asi preto..iny dovod neviem,neviem,preco som to robila.

jabadaba
16. jan 2015

@sylvia217 😀 nemame spolocne dieta? U nas detto. No u nas je problem v tom, ze dieta likviduje tymto sposobom oblecenie, rukav na kazdom tricku ma zozraty ako keby sa nan vrhli mole. U nas je to asi tym, ze dieta peskujeme za cucanie palceka, nikdy nebol dudlovy, cuckal palec a oducame ho od tohto zlozvyku. Nuz a dostava zabrat oblecko.

luliu
16. jan 2015

@sylvia217 aj moj to robil. Zacal z nicoho nic - myslim, ze to bolo zo stresu zo skolky a po case to nastastie samo prestalo. Stale dookola som ho upozornovala a po case prestal. Drzim palce, aby sa to vyriesilo

sylvia217
autor
22. jan 2015

Dakujem vam zienky.. Stale zuje, ale uz pomenej.. Dúfam, ze čoskoro prestane úplne.. 🙂