Súkromné jasličky v Žiline - skúsenosti

zuzonik
28. máj 2014

Ahojte babeny!
Chcem sa vas opytat, ake mate skusenosti so sukromnymi jaslickami v Ziline? Jedna sa mi o pristup pedagogov, ako aj adaptaciu vasho dietatka na rezim v jaslickach.
Dakujem.

monika0612
28. máj 2014

@zuzonik Ahoj. Ja tiež rozmýšľǎ nad jasľami, takže dobrá téma, dúfam že nám poradia. Aké staré máš dieťa. Viem že sú súkromné jasle na Vlčincoch Maly Monty, a referencie boli dobré.

zuzonik
autor
29. máj 2014

monika0612 nechcela som konkretne menovat, ale myslela som prave tie jaslicky na Vlcincoch. Uz som sa tam bola aj pozriet a vyzera to velmi pekne, moderne. Aj pristup personalu bol super. Mala by zacala v 10 mesiaci (od jula) na pol dna (nakolko mam este dost dovolenky) a postupne by sme chceli prejst na celodenny pobyt. Vsetko bude zavisiet od adaptacie. Trosku sa obavam, ako mi bude zaspavat v jaslickach, nakolko doma zaspava pri mne alebo v kociku za pochodu.
V tvojom pripade sa jedna o ako stare babatko.

monika0612
29. máj 2014

@zuzonik Moja malá ma 14 mesiacov. Chcela by so ju tam dať ale až od septembra. Ja som tam síce ešte nebola, ale preferencie majú dobré.

barborkaza
9. sep 2015

@zuzonik
@monika0612

rada by som sa informovala, či ste s jaslami M. Monty spokojné, ak tam vaše deti nastúpili. Ďakujem

monika0612
9. sep 2015

@barborkaza u nás sa zmenila situácia a mala ostala ešte doma, ale pani ktorá mi poskytovala info bola veľmi príjemná.