Súkromné jasle Dubnica nad Váhom a Nová Dubnica - Vaše názory a odporúčania

janulkaxx
30. máj 2020

Dobrý deň, budem vďačná za každý jeden názor na súkromné jasle v Dubnici nad Váhom (Dorotka, Macko, Margarétka) resp. v Novej Dubnici ( Julinka), neviem koľko ich ani je. Ja som z Novej Dubnici takže Julinka by bola ideálna, ale aj DCA je ok, keďže tam budem pracovať. Chcem dať malú do jaslí od 1.1. 2021 - ako 2,5 ročnú na celodennú starostlivosť. Našla som jednu diskusiu ale komentáre z r. 2013, takže niečo aktuálnejšie. Vopred ďakujem 🙂

mogaa
30. máj 2020

@janulkaxx nepoznám uvedené jasle, len nehľadaj všeobecné jasle ks sú deti od roka do troch rokov, ale skús nájsť jasle kde je trieda detičiek od 2rokov do 3rokov.....u nás je takáto trieda detičiek a teda je to super, mladšie deti ani nechcú brať lebo aj v tejto triede si pri aktivitách musia podeliť detičky na skupinky lebo dvojročné deti nezvládnu aktivity ako už 2,5ročné deti alebo trojročné deti....naša tam chodí od 2rokov a uplne super, naučila sa tam sama papať, je oveľa viac samostatná, denne tam s nimi robia aktivity čo zvládajú, či už lepenie, "kreslenie" u tých starších a zručnejších vystrihovanie....takže nie je to tam len o strážení a "hraní" ako to býva v takých jasliach kde je väčšie vekové rozpätie detí

ywonita
22. sep 2020

@janulkaxx pre aké jasle ste sa rozhodli? Ja to akurát riešim a rozmýšľam nad Dorotkou v DCA. Čo viem, tak Macko ani Margaréta už nefungujú. Sú tam nové jasle Matilda za ABC.

beatam
6. feb 2022

DUBNICA. Pekny deň prajem🙂 Z dôvodu, že sa mi nahle zrušilo opatrovanie, ponukam opatrovanie dieťatka od 5mesiačikov.Mam bohatu prax🥰Opatrujem doma u mňa v Dubnici detičky už 18rokov🥰.Od marca, aprila, by som znovu mohla zobrať dieťatko🥰, tak ak by som niekomu mohla pomôct v okoli, rada dieťatko opatrim🥰Mam vždy len jedno dieťatko, tak sa venujem len a len tomu jednemu🥰 Prajem pekny dnik🙂