Súkromná škôlka Detské kráľovstvo a Kids Paradise

jsv79
18. júl 2015

Ahojte mamičky, rozhodujem sa medzi týmito dvoma súkromnými škôlkami a pomohli by mi vaše skúsenosti, rady. Ďakujem za každú jednu skúsenosti či radu ! 😉

motylik21
22. aug 2015

osobnú skúsenosť nemám, ale kamarátke chodila dcéra do Detského kráľovstva na Smrečianskej a bola spokojná... chválila si prístup učiteliek k deťom aj to, že sú tam menšie triedy detí

irocka
28. aug 2015

V Detskom centre Dostojevskeh je maly pocet deti, mile pani ucitelky. Zlava na skolne.

jsv79
autor
28. aug 2015

@motylik21 Ďakujem ale Petržalka mi je od ruky, som z Ružinova, a Detské kráľovstvo na Zvolenskej som hned vylúčila. Keďže ide len o dva mesiace a len pol deň tak malého dám do KidsParadise u nas v Ruzinove.
@irocka Dakujem pekne, pozriem to 😉

motylik21
28. aug 2015

@jsv79 to nie je v Petržalke, ale na Račianskom mýte.... hneď pri parku 🙂 ... ale keď máte Kids bližšie, tak snáď sa Vám aj tam bude páčiť 🙂

jsv79
autor
28. aug 2015

@motylik21 ďakujeme dúfam, že áno 😉

tymyja777
25. sep 2015

Ahoj, volala som akurat dnes do Kids Paradise...zavadzajuce info ohladom "akcie" na skolne...traja ludia kazdy mi povedal inac, po 2 dnoch som konecne mala na drate zriadovatelku a ta mi povedala, ze akcia trva len jeden mesiac resp.uz len tri dni...na letaku pisali, ze po dobu celeho navstevovania je ta suma....to mi povedala kamoska o tom letaku...uz som z toho paff ...boli sme pozriet minuly tyzden detske jasle so skolkou Vlnka v Prievoze...mile ucitelky aj majitelka...aj sme sa perfektne dohodli,dala zlavu...aj sme jej povedali, ze malu dame od oktobra tam, pacilo sa jej aj nam...no len ked sme odchadzali z Vlnka tak mi volala znama ze videla akciu na skolne v KidsParadise za 180€...tak som vytelefonovavala zbytocne 1hod.a nakoniec mi povedali ze to ke blud 😂🔫 takze hadam sa uz definitivne s muzom dohodneme ...( zvlada to horsie ako ja a mala dokopy 😘) a pojde sa do Vlnky...inak mate niekto skusenosti?je to na Konopnej uloci...pomohlo by to...vdaka ktasny vecer T.

12romi34
24. apr 2016
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

Ja ti môžem určite odporúčiť Detské Kráľostvo, počet detí primeraný, pani vychovávateľky sa starajú, detičky majú pestrý program.