Štátna škôlka v okrese Senec

ell3
31. aug 2016

Ahojte kočky, prosím Vás vedeli by ste mi povedať ako je to z obsadenosťou štátnych skôľok v okrese Senec ? Teraz v septembi ide náš maličký do súkromnej skôľky v SC, ale zvažujem, že by o rok išieľ do štátnej skôľky. Viem, že Senec je na fuul obsadený, čo sa týka štátnych skôľky, ale neviem ako je to z okolitými dedinami.....

Bývame v Turni a skôľku tuto nechcem. Chcela by som štátnu škôľku s vyučujúcim jazykom Slovenským a som ochotná ho tam denne voziť. Viete ako je to z obsadenosťou a hodnoteným ? Ďakujem Vám veľmi pekne za každý názor.

loginexistuje
31. aug 2016

okolite obce su full obsadene ak sa bavime o statnych slovenskych skolkach ... ci Bernolakovo, Chorvatsky grob, Ivanka, Kralova...

a preco nechces tu v Turni?

janka2501
31. aug 2016

Aspon u mas v Kralovej pri Senci viem,ze beru deti ktore tu maju trvaly pobyt. Ine ziadosti zamietnu. Je tu vela deti. Bola som sa pytat tiez na skolku. Zatial mala chodi do BA.

petulka124
31. aug 2016

Ja mozem povedat za Kralovu pri Senci a Malinovo, ze maju full stav a brali len deti, ktore tam mali trvaly pobyt

ell3
autor
31. aug 2016

@loginexistuje
V Turni je Madarsko Slovenska skolka, cize pol na pol komunikacia. Radsej by som bola za Slovensku, Madarsky sa nauci, tomu clovek nezabrani a ani mi to nebude vadit, ale chcem nech sa naskor nauci normalne rozpravat, dalej starsie ucitelky, ktore ucili este mojho priatela a pristup....