Skúsenosti s hovoriacimi knižkami a perami

terydog
8. mar 2017

Ahojte zapacili sa mi tie hovoriace pera. Nasla som kopu druhov ci uz od Albi, alebo IRS, ci Croco pen. Ake s nimi mate skusenosti? Bavia vase deti? My sme u kamaratky skusalu tu knizku od Albi, len deti to zabavilo len na chvilku, tak neviem ci sa to oplati, z hladiska vzdelavania,alebo by nato len sadal prach. Ta sada od IRS sa mi zas paci ze sa tam daju dokupovat aj rozne knizky a idu podla skolskeho vzdelavacieho systemu, a su tam veci aj pre stredoskolakov, aj ked su tam neni nahrate realne zvuky zvierat ako v albi. Mate niektora vyskusane aj nejake ine druhy? Alebo vedeli by ste porovnat aspon tieto? Dakujem

tova
9. mar 2017

zabava na par krat.

vulka
9. mar 2017

My máme od Albi knihu o zvieratach s dotykovým perom a je to od Vianoc hit. Jednak kopec funkcií a informácií, jednak možnosť do pera čokoľvek nahrať. Tak tam máme rozprávky a pesničky.

terydog
autor
9. mar 2017

Uz nikto nema ziadne skusenosti?

viskupovaandrea
9. mar 2017

@terydog Ahoj
Nasi maju hovoriace knizky asi 3 😅
ale dcerka sa s nimi hrala do jej 1roka a syn tiez do 1 roka...Neskor ich to uz nezaujimalo..
Dve mame este doma ale hodene medzi ostatnymi hrackami v krabici a tu tretiu som dala do charity... ( Dcerka ma 3 roky a syn 2 roky o par dni )

viskupovaandrea
9. mar 2017

neviem ake presne myslis bo nasi maju taketo https://www.google.co.uk/search?q=vtech+book&ne... 🙂

stastnablcha
11. mar 2017

ahoj. my mame 2 knihy a su skvele. jedna je o slovensku a druha anglictina, ale tu o slovensku vyuzivame dost casto aj pri uceni vlastivedy. a tiez som sa bala ze to bude len nachvilku, ale stale sa k tomu vracaju

demi123
11. mar 2017

My mame doma IRS mame mia na farme a angličtinu syn ma 6a dcéra bude mat 4 u nas zabava sem tam hadka 😃neľutujem idem dokúpiť ďalšiu angličtinu to ich bavi chodia na angličtinu v škôlke tak si opakuju a celkom sa na nich tie slovicka lepia za nas neľutujem

kviotecek
28. aug 2017

@stastnablcha ahoj knihu mate od albi?

stastnablcha
31. aug 2017

@kviotecek neviem ci je to od albi ale tu slovensko a anglictinu. strasne su dobre

lubinkas
30. okt 2017

Maminy, viete mi prosim poradit - mame doma hovoriace pero IRS spolu s knizkami a rada by som detom kupila aj nejake tituly hovoriacich knih od Albi. Nechcem vsak opat kupovat aj hovoriacu ceruzku original Albi. Neviete, prosim, ci su tieto hovoriace pera (teda Albi a IRS) kompatibilne, ale proste treba zakupit original? Dakujem pekne

kviotecek
30. okt 2017

@lubinkas treba zakupit original

senta_sofia
30. okt 2017

@lubinkas nie su

lubinkas
30. okt 2017

@kviotecek @senta_sofia dakujem za odpoved, aj som si to myslela ☹

majuska21
5. feb 2018

@viskupovaandrea dobry mate este tie knizky mala by som zaujem

viskupovaandrea
5. feb 2018

@majuska21 Ahoj. Fu neviem, musim sa pozriet lebo deti sa s tym uz nehraju ale nezijeme na SK tak postovne bude drahsie ako tie knizky 😂

didamt
5. feb 2018

Naša dcérka má 4 roky a máme doma od Albi....zvieratká, pesničky a hravé učenie. Nečudujem sa že to ročné deti nebaví, knižky sú určené najskôr od 3 rokov čo som videla ja a niektoré až od 5+- atlasy a podobne. Našu knižky veľmi bavia, hlavne tie kvízy, s tými ročné dieťa naozaj veľa neurobí, nerozumie tomu a teda nevie potenciál tej knižky využiť. To nie je iba o ukazovaní perom na obrázky. Knižky majú mnoho funkcií. Ja odporúčam..

miajulia
13. máj 2018

Prajem pekny nedeľný dnik. Zhanam pero albi za rozumnu cenu. Drobec dostal ako darcek knizky žiaľ bez pera. Ak by mala nejaka mamicka na predaj budem rada.

martinabed
26. jún 2018

Zdravím 🙂 rada by som si kúpila angličtinu od IRS ale pero mi príde dosť drahé nakoľko toľko kníh angličtiny nie je ako tých detských ... ak by náhodou mal doma niekto už nevyužívané kúpim 😊 ďakujem

stelahalasova
21. okt 2018

Ahojte. Zhanam iris pero za rozumnu cenu. Dakujem