Škôlka - jasle Maternelle v Ružinove

luciabe
4. nov 2014

Ahoj mamicky, mam zaujem o jasle/skolku Maternelle v Ruzinove a tak vas poprosim o akykolvek nazor na toto zariadenie. Vopred dakujem!!!!

rorinka
29. máj 2017

ahojte, nic nove k tejto skolke?

tarvika
29. máj 2017

@rorinka ahoj my tam chodime aj dalsie zname tam maju deti. Nie je to dokonale ale zatial sme spokojni. Jedlo celkom zdrave, ucitelky sa snazia, v poslednom case sa dost menili ale uz sa to stabilizovalo. Organizuju casto vylety aj akcie aj pre rodicov. Riaditelka ustretova a komunikuje. Boli aj nejake incidenty ktore neriesili najlepsie ale celkovo sme spokojni.

rorinka
29. máj 2017

@tarvika dakujem za osobnu skusenost. Uvazujem o tejto skolke len som nenasla ziadne aktualne potrehy ci recenzie na nu.
Ak sa este mozem spytat, co sa tyka chorobnosti si spokojna? Viem ze soplikom a kaslikom sa dieta v kolektive nevyhne ale myslim nieco vaznejsie.
Taktiez by ma zaujimalo co myslis pod tymi incidentami? Ci nieco medzi detmi alebo nieco ohladom pristupu personalu.

tarvika
29. máj 2017

@rorinka chorobnost myslim velmi dobra. Sme tam bievo vyse roka a chora bola cca 6x vratane kiahni.
Incidenty- jeden bol ze mamicka bola s dietatom pozerat skolku a vraj jej syna ucitelka nejako tahala az vliekla za ruku. Ale tazko povedat ako to naozaj bolo kedze som tam nebola a kazdy tvrdil nieco ine. Potom take beznejsie ze ucitelky kricali na deti atd.

tarvika
29. máj 2017

Pokojne napiste riaditelke a chodte sa tam pozriet. A dajte na svoj pocit plus ako sa dietatku bude pacit.

rorinka
29. máj 2017

@tarvika dakujem pekne za postrehy

shmoulinka
12. júl 2017

Aktualny stav: kopec deti, ktore si robia co chcu . Niektore ucky total apatia, niekedy ani nevedia kde dieta je ked prenho pridem. Jedlo od 10 k 5.. Za poslednych par mesiacov zhorsenie po vsetkych strankach... naberaju deti. Uz su dve mini triedy ale kvalita upada. Maju vnutri mravce takze si zo satne nosime nevytanych hosti... stolovanie nula bodov hlavne poobede po stojacky,sediac na schodoch kade tade chleba do ruky, bez tanierov... som velmi sklamana v poslednej dobe velmi... uz by som tam druhykrat dieta rozhodne nedala

jassienka
4. sep 2017

@shmoulinka dobry den, prosim Vas, boli sme tam s dcerkou dnes prvykrat a a ostala som trochu zarazena, ze hoci tam mala byt riaditelka, nebola, pani ucitelka mi nevedela jasne povedat veci, ani som nemala pocit, nikto sa mi ani nepredtsavil, pri obedetaky zmatok, ale mozno su to len bezne pocity maminy cerstvej skolkarky:-P

tarvika
4. sep 2017

@jassienka my tam chodime uz dlhsie. mas prvdu ze je mozno trochu chaos. ked mas nejake otazky napis riaditelke mail a ona ti na vsetko odpovie. byva tam casto, len nie cely den tak to je tazko vymaknut ju 🙂

jassienka
5. sep 2017

@tarvika dakujem za info, dako si to zrovnam v hlave, ono asi hlavne pani ucitelka mi svojim pristupom "ani len novemu dietatu sa nepredstavim, nieto este rodicovi" nesadla. Urcite su tam aj fajn ucitelky.

tarvika
5. sep 2017

@jassienka aha, a ktora ucitelka to bola? jedna je tam taka nie uplne idealna. ono mozno to bolo aj tym ze prvy skolkarsky den, kopec novych deti, neviem kde mi hlava stoji atd...

rorinka
6. sep 2017

@jassienka naozaj su tam rozne ucitelky. pani Janka je skvela. podla mna chaoz je vzdy ked je prvy den. to mate v kazdej skolke. uvidite ako sa Vam bude pacit o jeden-dva dni neskor

jassienka
6. sep 2017

@tarvika pani Anna
Tak chaos V prvy den je jedna vec a teda hadam prave vtedy tam ma riaditelka byt a pomoct...ja si skratka neviem predstavit, ze ku mne pride dieta, ktore mam mat na starosti a ani sa mu neprihovorim, nepredstavim sa, nebol tam vtedy nik iny, casu bolo habadej.
A su to aj dalsie veci, ja som sa teda rozhodla hladat inu skolku🙂

tarvika
6. sep 2017

@jassienka taka tmavovlasa? ta tam bola len na prazdniny na zaskok pokial viem. nam najviac vyhovuje zuzka (ta mladsia, su tam dve) a janka.

jassienka
7. sep 2017

@tarvika ano, taka tmavovlasa stihla celkom vysoka, ale aby z toho nebol daky osobny hejt, bola inak mila, len pre mna nie pedagog

radinna
28. jún 2021

Dobrý deň. Prosím aktuálne skúsenosti so školou maternelle? Dcerka tam ma nastúpiťteraz od augusta 2021. Ďakujem

vickyl
21. aug 2021

@radinna Dobrý deň, so škôlkou nemáme dobre skúsenosti, nakoľko tam nie sú kvalifikovane učiteľky, jedna z nich je dokonca vizážistka, čo je myslím daleko od odboru pedagóga a vychovávateľa.
Je tam veľká fluktuácia učiteliek. Triedy sú maličké a deti je priveľa na takú malú triedu. Za také peniaze nájdete aj oveľa lepšie škôlky a jasličky v okolí

radinna
21. aug 2021

@vickyl ďakujem za odpoveď. My sme tam už začali chodiť, tak uvidíme časom. Zatiaľ je všetko v poriadku.

skakalove
2. nov 2021

@radinna Dobry den, prosim ako ste so skolkou zatial spokojna? Podelite sa prosim o svoje dojmy a postrehy?

radinna
2. nov 2021

@skakalove dobrý večer. Skolka je super. Pani riaditeľka nemá problém s komunikáciou so mnou. Je ústretová. Len moja dcérka začala ráno štrajkovať, začalo sa to keď začala chodiť do škôlky na celý deň 🤷‍♀️
Teraz sme boli tri týždne doma chorí. Tak sme išli dnes po troch týždňoch prvý deň. Dúfam že sa to zmení.
Škôlke ako takej nemám čo vytknúť. Ak som niečo chcela vedieť alebo som mala nejakú pripomienku jednoducho som to povedala, spýtala sa (samozrejme normálne a slusne) učiteľke. Vysvetlili sme si. Povedali sme. Nič strašné sa len zo trikrát bola bez nohavičiek. Ale to aj doma ma problém, že si nechce dávať a je tvrdohlavá dcerka moja. A učiteľky ju nenutia k ničomu. Takže ja som spokojná.

skakalove
2. nov 2021

@radinna Velmi pekne dakujem za odpoved 🙏. Je pomerne narocne dohladat k tomuto zariadeniu info a velmi sa mi paci ich prezentacia na webe a recenzie, no vsetky su starsie. Buduci tyzden sa mame ist pozriet osobne, tak sa tesim a som zvedava.

plumy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz